Čas na zmenu! Ktoré trsy mihalníc na domáce použitie si máte vybrať?

Ženy rady experimentujú so svojím vzhľadom, ale v oblasti starostlivosti o mihalnice čelia viacerým limitáciám. Buď podstúpia semipermanentné predlžovanie mihalníc alebo vyskúšajú širokú škálu maskár. Ak aj napriek tomu nedosiahnu úžasný výsledok, tak je tu pre ne gamechanger – DIY trsy mihalníc. Ktorý produkt je ten najlepší?

Najlepšie trsy predĺžených mihalníc na domáce použitie. Aké atribúty by mali spĺňať?

Vstup trsov mihalníc na kozmetický trh bol prelomovým míľnikom. Aplikácia umelých predĺžených mihalníc doma bez pomoci kozmetičky bola kedysi nemožná. Ženy museli míňať veľké čiastky peňazí a tráviť mnoho času v kozmetických salónoch, aby si dali urobiť mihalnice.

V dnešnej dobe je viac iných možností. Vďaka DIY trsom mihalníc si ženy môžu úplne zmeniť svoj vzhľad len za pár minút. Môžu to navyše urobiť samé doma. Kozmetické značky splnili sen každej žene, ktorá si túži vyčariť dokonalé riasy.

Zároveň, pri takom širokom výbere DIY trsov umelých mihalníc dostupných na trhu, nie je ľahké zistiť, ktoré sú vlastne tou správnou voľbou. Otázka znie: čo robí trsy mihalníc na domáce použitie najlepšími? My veríme, že to je:

  • rozmanitosť; mali by ste mať možnosť vytvoriť si rôzne štýly rias.
  • jednoduchá aplikácia.
  • ako dlho vydržia mihalnice na mieste a či sa dajú použiť opakovanie.
  • ako vyzerajú.

Každá ženy dokáže dosiahnuť vytúžené výsledky, ak si vyberie produkt spĺňajúci vyššie zmienené kritériá.

Pozrime sa na víťazov! Rebríček tých najlepších trsov mihalníc na DIY predlžovanie mihalníc

V nasledujúcom prehľade sa nachádzajú DIY predĺžené mihalnice, ktoré majú tie najlepšie online recenzie a vyčnievajú z radu ostatných.

Ženy môžu rebríček použiť pri nákupe dokonalých mihalníc. Predstavené výhody a nevýhody hodnotených produktov poukazujú na jednoduchosť aplikácie a dobu, počas ktorej sa môžu mihalnice nosiť. Rozoberáme ich do detailu.

1. Nanolash DIY Lash Extensions

Každý rebríček má svojho lídra v popredí a v tomto prípade sme si jeho názvom celkom istí. DIY Lash Extensions od Nanolashznačka, ktorú ženy na celom svete poznajú vďaka ponuke kvalitných a efektívnych produktov.

Nanolash DIY Eyelash Extensions môžeme nazvať prémiovým produktom a nemáme o tom pochybnosti, a to vďaka solídnemu materiálu, okúzľujúcim výsledkom a neobyčajnej estetike produktu.

Nanolash trsy mihalníc vyzerajú extrémne realisticky. Individuálne mihalnice sú super jemné, takže ich pri nosení ani necítite, sú veľmi ľahké. Mihalnice sú navyše pripojené na tenkom, čiernom pásiku, ktorý splynie s líniou rias a je nepostrehnuteľný. Vďaka takémuto malému detailu si aj začiatočníčky môžu s istotou jednoducho vytvoriť nádherné štýlové mihalnice.

DIY Lash Extensions sú tiež extrémne rozmanité. V balení sa nachádza 36 kusov v troch veľkostiach: 10 mm, 12 mm, 14 mm. Plus na výber je až osem štýlov. Vďaka tomu získame veľký výber štýlov od mihalníc v štýle Russian Volume až po prirodzené mihalnice, jemné štýly na každodenné nosenie.

Značka má v ponuke aj kompletnú súpravu na predlžovanie mihalníc. Okrem trsov mihalníc obsahuje:

  • Nanolash bonder – je určený na pripojenie trsov mihalníc a na zlepšenie farby mihalníc.
  • Nanolash odstraňovač – na bezpečné odstránenie trsov.
  • pinzeta na mihalnice – vyrobená z nehrdzavejúcej ocele.
  • Nanolash sealer – určený na odstránenie lepkavej vrstvy a na dokončenie aplikácie.

Produkty v súprave Nanolash majú päť mililitrov, vďaka čomu sú lepšie ako konkurencia. Celá súprava vydrží veľmi dlho.

Značka Nanolash nám zaručuje, že si dokážeme trsy mihalníc naniesť len za 10 minút, čo potvrdzujú spokojné používateľky, aj tie bez prechádzajúcich skúseností. Ženy hovoria aj to, že inštrukcie, ktoré sú v balení sú veľmi jasné a priamočiare.

Čo sa týka trvácnosti DIY Lash Extensions, Nanolash sľubuje, že ich môžete nosiť až do 5 dní. Je prekvapením, že recenzentky hovoria, že vďaka správnej následnej starostlivosti vydržali na oku dokonca osem dní! Myslíme si, že to je najlepšie skóre, aké môžeme dosiahnuť v oblasti domáceho predlžovania mihalníc.

Ďalším skvelým benefitom Nanolash DIY Lash Extension je to, že sa dajú nosiť znova. Hoci výrobca hovorí, že sú na jedno použitie, my sme si prečítali komentáre, kde ženy píšu, že po odstránení z očí mali trsy stále rovnaký tvar a nepokrivili sa. Ženy sa zmienili, že si tie isté trsy aplikujú znova a výsledky sú stále rovnaké.

Vzhľadom na vyššie uvedené faktory, nemáme pochybnosti o tom, že si Nanolash DIY Eyelash Extensions zaslúžia prvé miesto hore v rebríčku!

2. Glamnetic Lash Extension Kit

Glamnetic Lash Extension Kit je ďalším produktom v tomto prehľade. Je to súprava DIY trsov mihalníc, ktoré si môžete aplikovať aj doma. Trsy z Glamnetic Lash Extension Kit sú nepochybne solídne, celkom mäkké a jemné, pripevnené na čierny, flexibilný pásik. V porovnaní s trsmi rias,, napríklad od Nanolash, tu je pásik hrubší, čo môže vyzerať trochu neprirodzene, a navyše niektoré ženy môžu cítiť váhu trsov počas nosenia.

Aplikácia trsov predĺžených mihalníc by nemala trvať dlhšie ako 10 minút, ale výrobcovia hovoria, že začiatočníčky budú potrebovať trochu viac času. Praxou získate skúsenosti. Nie sme si však istí, ako dlho vydržia na oku. Výrobcovia tvrdia, že niekoľko dní, pričom niektoré používateľky ich nosili dva dni, iné päť dní. Myslíme si, že toto je ich najväčšou nevýhodou.

3. Amor Lashes QuickLash Starter Kit

Amor Lashes je britská značka, ktorá tiež prišla na trh s DIY trsmi mihalníc. Produkt nie je taký populárny ako, napríklad Nanolash DIY Lash Extensions, čo je pravdepodobne spôsobené tým, že mimo UK nie je ľahko dostupný.

Čo sa týka samotného produktu Amor Lashes QuickLash Starter Kit, mihalnice sú kvalitné a vyzerajú celkom prirodzene, avšak ženy s väčšími skúsenosťami s umelými mihalnicami si všimnú, že to nie sú dokonalé kópie reálnych mihalníc.

Pokiaľ ide o aplikáciu trsov mihalníc z  Amor Lashes QuickLash Starter Kit, každý ju zvládne urobiť do 10 minút. Prírodné mihalnice je však pred procesom potrebné si pripraviť, čo môže trvať dlhšie. Odporúča sa pred aplikáciou umelých mihalníc použiť maskaru, aby sa zjednotila farba mihalníc a trochu sa chĺpky zahustili.

Amor Lashes QuickLash Starter Kit ponúka trsy mihalníc, ktoré by mali vydržať na oku päť dní. Nanolash však garantuje, že DIY Lash Extensions vydržia päť dní bez ohľadu na spôsob nanášania alebo iné podmienky. V prípade Amor Lash výrobca uvádza, že mihalnice môžu vydržať menej, ak ich neaplikujeme správne.

4. Ardell X-tended Wear Lash System Kit

Ďalšie miesto v rebríčku patrí Ardell X-tended Wear Lash System Kit. Tieto trsy mihalníc na domáce použitie sú dostupné vo viacerých veľkostiach a štýloch.

Môžeme si pomocou nich urobiť mihalnice v štýle Hollywood Volume alebo dodať prírodným mihalniciam trochu hustoty. Predĺžené mihalnice sú určené na vytvorenie VAU výsledkov, čo nám v realite dodá neprirodzene vyzerajúce mihalnice. Ardell X-tended Wear Lash System Kit nám ponúka hrubé, tvrdé mihalnice, a preto si s nimi nevytvoríte také prirodzené výsledky ako napríklad s trsmi od Nanolash.

Ardell X-tended Wear Lash System Kit je kompletná súprava na domáce predlžovanie mihalníc. Obsahuje všetky potrebné pomôcky na jednoduchú aplikáciu DIY predĺžených mihalníc.

Výrobca sľubuje, že vydržia na oku niekoľko dní, ale nespomína presný čas. To musí zistiť každá používateľka sama, čo určite nehraje v prospech tejto súpravy.

5. Invisi-Lash Kit TATTI

Invisi-Lash Kit od značky TATTI je ďalší na zozname. Takisto sú to dobré, ale nie tie najlepšie trsy mihalníc na domácu aplikáciu. Podobne, ako aj iné predĺžené mihalnice, tiež sa nachádzajú ako súčasť súpravy. Bohužiaľ sa v nej nenachádza odstraňovač, čo znamená ďalšie výdavky. Ak si nekúpite odstraňovač, tak si nebudete môcť tieto mihalnice odstrániť samé. A čo je ešte horšie, produkty, ktoré sú súčasťou balenia, sú v menšej veľkosti ako produkty od iných značiek. V podstate sa nedá povedať, žeby bola táto súprava cenovo výhodná.

Invisi-Lash Kit TATTI ponúka širokú škálu štýlov a dĺžok mihalníc, takže si určite dokážete vytvoriť rôzne looky, napr. Russian Volume. Trsy mihalníc vyzerajú celkom realisticky a nepocítite ich na oku. Na druhej strane, používateľky zistili, že trsy mihalníc Invisi-Lash Kit TATTI nie sú vhodné na opakované použitie a nie sú tak trvácne ako napríklad trsy od Nanolash. Preto trsy mihalníc TATTI sú v našom rebríčku takmer posledné.

Dôležité je aj to, že trsy mihalníc od Tatti sú pripevnené na priesvitný pásik, ktorý sa v praxi neprispôsobí prirodzenej línii rias. Bude viditeľný hlavne na ľuďoch, ktorí majú prirodzene tmavé mihalnice, takže ak patríte medzi nich, tento produkt nie je pre vás tou najlepšou voľbou.

6. Velour-Xtensions Kit

Velour-Xtensions Kit sú posledné. Tieto DIY trsy mihalníc sú skvelé pre ženy, ktoré majú skúsenosti s nanášaním predĺžených mihalníc. Prečo? Je to kvôli špecifickému aplikátoru a dosť hrubému pásiku. Tieto dve záležitosti vám môžu skomplikovať aplikáciu, ak nemáte dosť skúseností.

Čo sa týka vzhľadu, ktorý vieme aplikáciou trsov vytvoriť, tam nie je veľa možností. Velour-Xtensions Kit ponúka pekné trsy mihalníc, prirodzené a uhladené. V jednom balení je pár dĺžok, plus vybrať si môžete jeden z viacerých štýlov rias.

V súprave sa nachádzajú aj základné doplnky na DIY predlžovanie mihalníc, sú však menšie ako tie v súprave od Nanolash. Samozrejme, znamená to, že vám tak dlho nevydržia.

Velour-Xtensions Kit ponúka predĺžené mihalnice, ktoré budú fajn pre ženy so skúsenosťami s aplikáciou predĺžených mihalníc a pre tie, ktoré nepotrebujú špičkovú kvalitu. Ak ich chcete použiť na prvú aplikáciu trsov mihalníc, tak môžete mať počas procesu nejaké problémy.

Zhrnutie tých najlepších DIY trsov mihalníc. Rada na záver

Vybrať si tie najlepšie trsy mihalníc na domáce použitie môže byť výzvou. Mali by ste si zistiť, že ktoré predĺžené mihalnice sa aplikujú naozaj jednoducho. Dôležitý je aj výber tých správnych štýlov a veľkostí, ktoré sa hodia k tvaru oka.

Kozmetický trh je zaplavený DIY predĺženými mihalnicami, ale líder je len jeden. Ide o DIY Lash Extensions od Nanolash. Produkt má naozaj tie najlepšie vlastnosti a prekonáva svoju konkurenciu.

Je podstatné vybrať si DIY trsy mihalníc, vďaka ktorým dosiahnete požadovaný vzhľad mihalníc. Ich aplikácia a nosenie bude potom čistým potešením a nebudete sa cítiť nepohodlne.