Jednoduchšie farbenie vlasov s ColorCuts Highlighting Foam Strips!

ColorCuts Highlighting Foam Strips

Značku ColorCuts, maltského výrobcu kaderníckych potrieb, si cenia profesionáli a veria jej tisícky salónov po celom svete. Efektívne produkty, ktoré sa jednoducho používajú, sa osvedčili v každom kaderníctve a zvyšujú efektivitu práce celého personálu. Moderné vlasové potreby by mali uľahčiť využívanie aj tých najmódnejších techník farbenia vlasov a mali by byť kompatibilné so všetkými produktami na farbenie vlasov.

Značke ColorCuts nie je ľahostajné životné prostredie, udržateľná produkcia a dvíha štandardy v kaderníckych potrebách a vybavení trhu. Odpovedá na potreby kaderníkov, ktorí do svojich salónov hľadajú technologicky pokrokové a ekologické vybavenie.

Highlighting Foam Strips sú na trhu s kaderníckymi potrebami revolúciou. High-tech, unikátne materiály sú 80% recyklované a všetky poskytujú praktické riešenie, ktoré si cenia profesionáli z celého sveta. Prúžky sú extrémne jemné a počas aplikácie farby sa prispôsobia ruke. Výsledok? Rýchlejšia a príjemnejšia práca a pozoruhodné farbenie.

penové fólie na farbenie vlasov

ColorCuts Highlighting Foam Strips – stoja za to vychvaľovanie?

Farbením vlasov môžete úplne zmeniť imidž. Každý produkt by mal byť ušitý na mieru, unikátny a príjemný. Highlighting Foam Strips vám umožnia vytvoriť aj tie najmodernejšie účesy a zapôsobiť na svojich klientov. Vymeňte obyčajnú hliníkovú fóliu za špecializovaný a univerzálny doplnok na farbenie a melírovanie vlasov, čím si prácu urýchlite a zefektívnite.

Highlighting Foam Strips, vyrobené z ľahkého a termálneho materiálu, sa používajú jednoducho a sú vhodné na všetky techniky farbenia vlasov. Unikátna povrchová vrstva pásikov optimalizuje teplotu vlasov a poskytuje 100% kontrolu nad procesom zmeny farby. Žiadne riziko prehriatia vlasov. Pásiky neobsahujú lepidlo, ale pri kontakte s farbiacim produktom získavajú priľnavosť. Vďaka lepivému povrchu sa pásiky počas farbenia nezošmykujú z vlasov. Highlighting Foam Strips sú opakovane použiteľné – môžete ich vyprať a ich účinnosť sa nezmení! Jeden balík vydrží až do 800 použití. Už žiadne šušťanie a neporiadok – nahraďte obyčajné hliníkové fólie za tieto unikátne termálne Highlighting Foam Strips. Pásiky sú zárukou bezpečného farbenia bez rizika poškodenia.

Čo môžete získať?

  • 200 farebných pásikov pripravených na použitie
  • Praktický obdĺžnikový tvar
  • 100% kontrola nad procesom farbenia vlasov
  • Skrátený čas farbenia na polovicu
  • Optimálna teplota vlasov počas farbenia
  • Opakovane použiteľný a ekologický doplnok
  • Nulové riziko podráždenia a poškodenia

Pre viac informácií o produktoch ColorCuts choďte na stránku colorcuts.mt

colorCuts penové fólie na farbenie vlasov