Prečo by ste mali vyskúšať klastrové mihalnice DIY Lash Extensions?

Každej žene záleží na jej mihalniciach. Riasy rámujú oči a tvár, a preto by ste mali vedieť o DIY Lash Extensions od značky Nanolash. Tieto klastrové mihalnice sú čoraz obľúbenejšie. Prečo by ste ich mali vyskúšať aj vy?

Falošné klastrové mihalnice

Falošné klastrové mihalnice – čo by ste sa mali o DIY Lash Extensions vedieť?

DIY Eyelash Extensions sú na trhu novinkou. S týmito jedinečnými klastrovými mihalnicami od Nanolash si jednoducho predĺžite riasy aj doma!

Väčšina z vás sa možno čuduje, ako je to možné. DIY Eyelash Extensions sú klastrové riasy, s ktorými si hravo spravíte požadovaný štýl mihalníc za necelých 10 minút. Spravte si veľkolepé mihalnice v hollywoodskom štýle alebo jemnejšie, každodenné mihalnice. Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek look – 10 minút je vždy dosť na to, aby ste si zmenili vzhľad.

Klastrové riasy DIY Eyelash Extensions sú k dispozícii v dvoch verziách:

  • individuálne púzdro – obsahuje 36 zväzkov v 3 veľkostiach (10, 12 a 14 mm) a môžete si vybrať z 8 štýlov.
  • súprava na predlžovanie rias – okrem klastrových rias obsahuje aj pinzetu na riasy, sealer, remover a bonder od značky Nanolash.

Ako používať klastrové riasy od Nanolash?

DIY Eyelash Extensions, ľahké klastrové riasy od Nanolash sa jednoducho používajú. Tieto falošné riasy sú navrhnuté tak, aby si ich ľahko nalepili aj začiatočníčky.

Klastrové riasy na domáce použitie majú čierny, pružný pásik, ktorý zakryje akékoľvek nerovnosti. Nanášanie klastrových rias sa robí v štyroch jednoduchých krokoch:

  • naneste si bonder – stačí len tenká vrstva lepidla
  • počkajte kým začne dobre lepiť-zvyčajne to trvá od 30 do 60 sekúnd
  • z puzdra si vyberte mihalnice a nasaďte si ich na oko, približne 1 mm od línie rias
  • pritlačte falošné riasy a naneste si sealer – tak sa zbavíte lepkavej vrstvy

Môžete si nasadiť ľubovoľný počet klastrových rias. Na jedno oko sa odporúčajú 4 alebo 5 zväzkov. Samozrejme, môžete ich rôzne kombinovať, kým si nevytvoríte požadovaný štýl.

Klastrové riasy DIY Lash Extensions vydržia na očiach až 5 dní. Počas tejto doby si nemusíte falošné mihalnice pred spaním odstraňovať, odporúča sa však, aby ste sa vyhýbali kozmetike na báze oleja. Väčšina z nich negatívne ovplyvňuje lepidlo na riasy.

Klastrové riasy na domáce použitie od Nanolash sú jemné a ideálne na akýkoľvek tvar očí. Nemali by ste mať žiadne problémy s ich nasadzovaním doma.

Nanolash DIY Eyelash Extensions – zhrnutie

DIY Lash Extensions od Nanolash sú jedinečné a zaslúžia si uznanie ako prémiový produkt, pretože majú veľké množstvo výhod. Tieto klastrové riasy na domáce nalepovanie sú veľmi jemné, pružné a ľahko sa používajú. Navyše sa dodávajú sa v rôznych štýloch.

Nalepovanie klastrových rias od spoločnosti Nanolash vám zaberie maximálne 10 minút. Sú kvalitné a vydržia aj 5 dní. Je to skvelý spôsob, ako zmeniť svoj výzor bez poškodenia prirodzených rias.

DIY Eyelash Extensions sú skvelé na špeciálne príležitosti, ako aj na neplánované výlety. Vďaka veľkému výberu štýlov si môžete spraviť rôzne typy mihalníc. Sú to úžasné falošné riasy na svadby, každodenné nosenie alebo fotenie.

falošné riasy na svadby

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *