Ako predĺžiť riasy – Scandaleyes Show Off maskara

Husté a dlhé riasy sú sexy na každej žene, sú vyzývavé a nádherné. Ako ale dosiahnuť aby také boli aj naše riasy? Nebude nás to stáť majetok, ak absolvujeme skrášľovaciu procedúru v salóne? Nie, stačí investovať do maskary Rimmel Scandaleyes Show Off maskara. Túto čiernu maskaru objavili už tisícky žien na celom svete a doslova sa do nej zamilovali.Scandaleyes1

Čo je na tejto maskare skutočne unikátne je jej kefka. Je malá, okrúhla a má silikónové štetinky. Dosiahne aj na tie najjemnejšie riasy v kútiku oka. Konzistencia maskary je krémová a ľahko sa roztiera. Bola dermatologicky testovaná a je bezpečná aj pre citlivé oči.

Táto maskara sa nerozteká a neopadáva, ale niekedy sa zlepí, hlavne na spodnom viečku. Vďaka tvaru kefky sa pekne rovnomerne rozotiera po všetkých riasach. Na správnu aplikáciu je ale potrebné získať určitú zručnosť. Maskaru predávajú v dvoch farbách – čierna a tmavá čierna, ktorá ešte viac zvýrazní oči.Scandaleyes2

S touto maskarou sa riasy pekne oddelia, vyzerajú hustejšie a dlhé. Pozitívne je, že sa neotláča pod viečkom a vyzerá prirodzene aj po nanesení viacerých vrstiev. Rýchlo schne, takže nemusíte dlho čakať. Má jemnú vôňu, ale trvá len pár sekúnd.

Scandaleyes Show Off maskara je balená vo fialovej tube a má dostatočný objem. Cena je 6.99 €, ale v jednotlivých obchodoch sa môže líšiť. Nebudete mať problémy s hľadaním, značku Rimmel predsa predávajú v každej dobrej drogérii. Tento prípravok skutočne odporúčame!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *