Konečne je TU najlepší štít na vaše vlasy: Nanoil Heat Protectant Spray

Vysoké teploty pôsobiace na vlasy spôsobujú neodvrátiteľné zmeny. Horúci vzduch, ktorý vytvárajú fény na vlasy a ostatné stylingové prístroje, výrazne prispieva k suchosti, matnosti a štiepeniu vlasov. Znamená to, žeby ste mali odhodiť do koša všetky vaše žehličky, kulmy a fény?

Nanoil sprej na ochranu pred teplom

Vôbec nie, v prípade, že používate Nanoil Heat Protectant Spray – kozmetický prípravok, ktorý funguje ako štít, ktorý vám vlasy ochráni až do teplôt 220 stupňov Celzia. Je to však ešte lákavejšie ako to znie na prvé počutie. Tento produkt od Nanoilu vám vlasy posilní a dodá im krásny vzhľad. Zaujímavé? Pokračujte v čítaní a dozviete sa o tomto viacúčelovom produkte viac.

Ochráňte si vlasy pred tepelným poškodením

Teplo má významný vplyv na vlasy a určite to nie je ten pozitívny. Keď ho namierite priamo na vlasy, tak sa kutikula nadvihne, vlas sa stane zraniteľnejším voči poškodeniu a vlhkosť z vlasov má možnosť uniknúť. To vedie k lámavosti a krehkosti vlasov. Bez adekvátnej ochrany nemôžete očakávať, že budú vaše vlasy krásne, žiarivé a silné. Ak chcete odvrátiť nebezpečenstvo, ktoré hrozí vlasom pri horúcom stylingu, tak siahnite po Nanoil Heat Protectant Spray.

Najlepšia ochrana pre vaše vlasy

Hoci je Nanoil Heat Protectant Spray najnovší produkt značky Nanoil, už sa mu podarilo umiestniť na popredných priečkach rôznych online rebríčkov zameraných na tie najlepšie produkty na ochranu vlasov pred teplom. Dokáže vytvoriť ochrannú bariéru na povrchu vlasov a zabrániť ich spáleniu. Táto bariéra zároveň uväzní hydratáciu vnútri vlasu, čo znamená, že tento produkt udržiava vo vlasoch vlhkosť a zabraňuje ich štiepeniu. Receptúra je obohatená o vyživujúce hodvábne proteíny, aby boli vlasy hladšie, lesklejšie a silnejšie. To znamená, že Nanoil Heat Protectant Spray spája výhody niekoľkých vlasových produktov a ponúka vám komplexnú starostlivosť, ktorá vám ušetrí čas a peniaze.

Plusy Nanoil Heat Protectant Spray

Tento sprej na ochranu pred teplom ponúka celú radu benefitov pre všetky typy vlasov. Pozrite, čo môžete získať používaním len jediného produktu. Nanoil Heat Protectant Spray:

  • chráni vlasy pred vysokými teplotami
  • krotí neposlušné pramene vlasov
  • vyhladzuje vlasy a uzamyká v ich vnútri vodu
  • zvyšuje lesk a elasticitu vlasov
  • vlasy budú príjemnejšie na dotyk
  • bojuje proti krepovitosti a statickej elektrine
  • predchádza vytváraniu uzlíkov vo vlasoch
  • vydrží dlho a má príjemnú vôňu
  • má ľahkú konzistenciu

Je jednoduché pozorovať, aký prospešný je Nanoil Heat Protectant Spray pre vlasy, hlavne keď pri vytváraní krásnych účesov často používate fén, žehličku alebo kulmu. Nemusíte sa vzdať toho, že budete vyzerať prenádherne – len si nezabudnite nastriekať vlasy sprejom na ochranu vlasov od Nanoilu. Je jedno, či máte vlasy husté alebo riedke, krátke alebo dlhé, farbené alebo s melírom – Nanoil Heat Protectant Spray ich ochráni pred tým, aby boli slabé, krehké a dehydratované.

Nanoil ochranný sprej pred teplom na vlasy

Kde si môžem kúpiť Nanoil Heat Protectant Spray?

Všetky kozmetické produkty od Nanoilu sú dostupné na www.nanoil.skUrobte si nákupy priamo z domu. Dobrou správou je, že si môžete vyberať medzi micelárnymi šampónmi, maskami na vlasy, bezoplachovými kondicionérmi a rastlinnými olejmi a vytvoríte si svoju vlastnú rutinu šitú na mieru pre vaše nádherné vlasy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *