Líčenie obočia s Nanobrow Microblading Pen – čo by ste o tomto fixe na obočie mali vedieť?

Vďaka úprave obočia fixom jednoducho dosiahnete hustejší vzhľad a vyplníte medzery medzi chĺpkami. Fix na obočie je malý a praktický produkt, ktorý sa používa na precíznu úpravu obočia, na vyplnenie, definovanie alebo zmenu tvaru. Tenký hrot fixu umožňuje definovať tvar obočia a vyplniť riedke miesta. Špeciálne navrhnutý aplikátor, inšpirovaný technikou microbladingu, bol navrhnutý tak, aby dokázal nakresliť aj len milimetrové tenké ťahy, ktoré napodobňujú skutočné chĺpky. Líčenie obočia technikou feathering, chĺpok po chĺpku, poskytuje prirodzene vyzerajúci efekt, podobný tomu, ktorý získate po zákroku microblading – bez potreby tetovania obočia!

pero na obočie pre microblading

Ako Nanobrow Microblading Pen funguje?

  • Dokreslí obočie a dodáva mu hustejší vzhľad
  • Vypĺňa prázdne miesta tenkými čiarkami, pripomínajúcimi chĺpky, ktoré imitujú skutočné chĺpky obočia
  • Vytvára rafinovaný a zároveň prirodzený vzhľad obočia
  • Poskytuje dlhotrvácny a vodeodolný make-up obočia po celý deň
  • Je bezpečnou alternatívou k microbladingu

Microblading alebo fix na obočie od Nanobrow?

Microblading

Microblading obočia je populárna technika semipermanentného makeupu, ktorá pomôže zlepšiť tvar, hrúbku a farbu obočia, najmä u majiteliek tenkého alebo riedkeho obočia. Microblading robia v kozmetických salónoch odborníci, ktorí majú v tejto oblasti vzdelanie a skúsenosti. Pri tejto technike sa používa špeciálna čepielka a pigment, ktorý sa aplikuje pod kožu a vytvára presné, individuálne ťahy, ktoré idú podľa smeru prirodzeného rastu chĺpkov obočia. Pigment sa ukladá do pokožky, čo umožňuje dosiahnuť semipermanentný efekt nalíčeného obočia. Zákrok trvá približne 2-3 hodiny a vydrží až 2 roky.

Nanobrow Microblading Pen

Precízny Nanobrow brow fix je konkurentom microbladingu. Je to mimoriadne nápomocný produkt na každodennú úpravu obočia, najmä pre tých, ktorí bojujú s tenkým a riedkym obočím. Pomocou jemných ťahov, ktoré pripomínajú prirodzené chĺpky obočia, môžete vyplniť miesta, ktoré potrebujú extra objem alebo zamaskovať nedostatky. Nanobrow brow pen je vo forme praktického fixu s tenkým hrotom, ktorým dokážete precízne nanášať pigment. Vodeodolné zloženie zaručuje dlhotrvácny makeup až na 24 hodín a nulovú potrebu úprav počas dňa. Môžete si byť istí, že vaše obočie, vytvorené pomocou tohoto fixu, vydrží horúčavy, cvičenie alebo bazén.

najlepšie pero na obočie

Ako sa nalíčiť pomocou fixu na obočie?

Pred použitím fixu si obočie prečešte kefkou alebo hrebienkom na obočie. Potom obočie jemne vyplňte rýchlymi, krátkymi ťahmi.

Hrot fixu umiestnite kolmo na obočie tak, aby sa pokožky dotýkala len špička aplikátora. Takto nakreslíte presné a tenké línie, ktoré nerozoznáte od skutočných chĺpkov. Fix mierne nakloňte a vytvorte tenké čiarky v smere rastu chĺpkov.

Zdá sa vám to ťažké? Ak ste v líčení obočia začiatočník, natrénujte si to najskôr na svojej ruke. Keď sa vám aj niečo nepodarí, jednoducho siahnite po odličovači a urobte potrebné opravy. 🙂

Dôležité! Nezabudnite kresliť krátkymi ťahmi, aby ste napodobnili prirodzený rast obočia. Dávajte si však pozor, aby ste to s chĺpkami neprehnali.

So semipermanentným líčením obočia sa zaväzujete mať stále rovnaké obočie, s fixom na obočie Nanobrow si môžete každý deň upravovať obočie inak, zdokonaľovať svoje zručnosti a meniť svoj vzhľad. Efekt je rovnaký – plné, husté a prirodzene vyzerajúce obočie každý deň. Presvedčte sa o tom sami!

Chcete sa dozvedieť viac? Pozrite sa na nanobrow.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *