Nanobrow Lamination Gel pre obočie, ktoré vyzerá ako laminované

Laminácia obočia je semi-permanentné ošetrenie, ktorým sa dosiahne požadovaný tvar a vďaka ktorému zostane obočie zafixované v požadovanom smere – to je jedna z definícií, ktoré môžeme nájsť na internete. Ošetrenie si vyžaduje presnosť, ale netreba ísť vždy za profesionálom – môžete sa ním stať aj vy doma!

nanobrow gél na úpravu obočia

Nanobrow Lamination Gel je tónovaný gél podobný riasenke, ktorý ošetrí obočie tak, že bude vyzerať ako laminované. Pigmenty určia farbu obočia a dodajú mu nádherný lesk. Dokonale tvarované obočie si môžete vychutnať počas dlhých hodín!

Spoznajte Nanobrow Lamination Gel

Ergonomická silikónová kefka dokonale oddelí a upraví tie najneposlušnejšie chĺpky. Následne si budete môcť vychutnať bezchybné obočie bez úprav po celý deň!

Trvácny a precízny Nanobrow gél je bohatý na ricínový olej, ktorý oživuje farbu obočia, zahusťuje a vyživuje ho. Zároveň tiež posilňuje a chráni chĺpky, aby prestali nadmerne vypadávať.

Dokonale tvarované obočie

Nanobrow Lamination Gel bol vyrobený tak, aby dodal vášmu obočiu úžasný tvar a zafixoval ho. S gélom si vytvarujete obočie tak, ako chcete. A je to aj veľmi jednoduché!

Stačí naniesť malé množstvo gélu Nanobrow na čisté obočie alebo až po nanesení make-upu. Kefka je tak precízna, že očeše, oddelí a skvele vytvaruje obočie tak, aby vyzeralo lepšie ako kedykoľvek predtým.

Nanobrow Lamination Gel – najlepšia voľba pre každého

Gél na obočie od Nanobrow je dostupný v štyroch farbách, jedna varianta je priesvitná. Vyberiete si ten správny pre váš štýl. Nanobrow Lamination Gel dokonale upraví a skrotí obočie, ktoré potom vyzerá upravené a elegantné.

Silikónový aplikátor uchopí aj tie najmenšie chĺpky. Nezráža sa, neťaží chĺpky a ani sa nehromadí na obočí. Trvácny gél vydrží 24 hodín a chráni obočie pred poškodením.

Nanobrow Lamination Gel

Dostupné v niekoľkých farbách:

Vytvarujte a upravte si obočie tak, ako sa vám to páči!

Už ste niekedy premýšľali o tom, že si zaobstaráte výrobok, po ktorom bude vaše obočie vyzerať ako po laminácii obočia? S Nanobrow Lamination Gel je možné všetko – Formulácia na úpravu a farbenie z vás urobí umeleckého maskéra pre obočie.

Nanobrow Lamination Gel je vhodný pre všetky typy chĺpkov na obočí. Každý deň si získava nových fanúšikov, ktorí ho milujú pre jeho jednoduché a pohodlné použitie a vynikajúcu kefku, ktorá bleskovo upraví a definuje aj to najproblematickejšie obočie.

najlepšie recenzie na gél na obočie

Vyskúšajte Nanobrow Lamination Gel pretože:

  • upraví a definuje prirodzený tvar obočia.
  • skrotí neposlušné, husté obočie a zafixuje ho na 24 hodín.
  • zvýrazní farbu obočia.
  • je obohatený o ricínový olej na posilnenie, výživu a ochranu obočia.

Tento gél podobný maskare definuje obočie a udržuje ho krásne po celý deň. Môžete zabudnúť na husté, nepoddajné obočie. S Nanobrow Lamination Gel je možné všetko!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nanobrow (@nanobrow.official)