Lifting mihalníc doma? S Nanolash Lift Kit si môžete toto ošetrenie urobiť úplne sama!

Nanolash Lash Lift Kit

Každá žena si chce vychutnať prirodzene vyzerajúce objemné riasy a ženy si radi napomáhajú kozmetikou. Špirály, kondicionéry alebo séra na riasy však niekedy zlyhajú. A preto zvážte použitie súpravy na lifting rias – Nanolash Lift Kit. Toto ošetrenie na dĺžku, objem a regeneráciu rias, ktoré nezaťažuje riasy, sa dá ľahko spraviť aj doma.

Čo by ste mali vedieť o liftingu a laminácii mihalníc?

Keď počujeme slovo „lifting“, nemyslíme hneď na mihalnice. Najobľúbenejší je lifting tváre, ktorý má zlepšiť pokožku, ktorá stratila pevnosť a pružnosť. Ukazuje sa však, že kozmetické salóny nepoznajú hranice.

Lifting mihalníc je teraz jedným z najžiadanejších kozmetických ošetrení. V čom to spočíva? Predlžuje, nadvihuje a zahusťuje riasy a zároveň regeneruje ich štruktúru. Táto súprava má špeciálne zloženie, ktoré zaručuje, že natočenie rias a ďalšie výsledky ošetrenia budú trvácne.

Faktom je, že kozmetičky si za toto ošetrenie pýtajú vysoké sumy. So súpravou Nanolash Lift Kit môžeme ušetriť a spraviť si lifting rias doma.

Na čo slúži súprava Nanolash Lift Kit?

Súprava na lifting mihalníc – Nanolash Lift Kit – je to produkt od populárnej kozmetickej značky. Doteraz boli všetky produkty na starostlivosť a úpravu rias od Nanolash úspešné, oceňované a ženy ich milujú.

Súprava Nanolash Lift Kit je profesionálny produkt na riasy špičkovej kvality, ktorý však môžu používať aj začiatočníci. Súprava je skvelá pre vizážistky a kozmetičky, ako aj pre začiatočníčky.

Lifting rias doma s Nanolash Lash Lift Kit

Súprava na lifting rias od Nanolash obsahuje tri prípravky: 10 balení, každé po 0,5 ml.

  • Lift – Step 1
  • Fix – Step 2
  • Keratin Booster – Step 3

Súprava obsahuje aj potrebné doplnky:

  • Silikónové podložky; 3 páry v 3 veľkostiach.
  • lepidlo (Lift Lash Glue) na nalepenie podložiek
  • doplnky na lamináciu rias doma

Súprava Nanolash Lift Kit je trvácna a účinná súprava na lifting rias, ktorá vystačí aj na 10 laminácií rias. Výrobca tvrdí, že výsledok by mal vydržať najmenej 8 týždňov, závisí to však od pôvodného stavu rias. Efekt môže z extrémne poškodených rias vymiznúť o niečo rýchlejšie.

Lifting rias doma s Nanolash Lash Lift Kit? Pozrite, aké je to jednoduché

Domáci lifting rias vám umožní úplne zmeniť výzor vašich rias, a urobiť si ho doma je zároveň bezproblémové. Správna príprava rias je kľúčová. Musíte si dôkladne odstrániť make-up.

So špeciálnymi podložkami si potom oddeľte horné od spodných rias, vyberte si najvhodnejšiu veľkosť a natočenie. Potom naneste prípravky, ktoré sú pre jednoduché použitie očíslované. Mali by ste vedieť, že:

  • každý prípravok by mal na riasach pôsobiť od 7 do 10 minút.
  • nanesený produkt treba pred použitím ďalšieho prípravku odstrániť.

Senzačné výsledky si zamilujete hneď, keď si zložíte silikónové podložky. Vaše mihalnice budú po prvom ošetrení oveľa dlhšie, hustejšie, hydratované a natočené. Inými slovami, klieštiky na riasy už nebudete potrebovať.

Nanolash Lift Kit

Sada na lifting od Nanolash – zhrnutie toho, na čo súprava slúži

Súprava Nanolash Lift Kit je spôsob, ako obľúbené ošetrenie rias presunúť zo salónu do vlastnej kúpeľne. Teraz si môžete rýchlo a ľahko zregenerovať štruktúru rias a dať im vysnívaný tvar. Na tejto súprave na lamináciu rias je skvelé to, že prípravky sú vyrobené z prírodných látok, ako je habešský alebo avokádový olej. Zložky pôsobia tak, že riasy hlboko hydratujú a zároveň im dodávajú dĺžku a objem.

Prémiová kvalita produktov na lifting mihalníc od Nanolash je ideálnou voľbou pre každého. Súprava má trvácny výsledok a mnohé dámy sa budú môcť vzdať klieštikov na riasy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *