Ktorá špirála je pre vás vhodná? Objavte tie najlepšie produkty!

Ktorá špirála je teda najlepšia

Mnoho žien veľmi túži po dokonalej špirále. A čo viac, dámy vkladajú nádej do toho, že riasenka im pomôže dosiahnuť také výsledky, ako po návšteve kozmetického salónu. Niektoré špirály skutočne dokážu tento sen splniť. Takže je na čase, aby ste ich lepšie spoznali!

Môže špirála vytvoriť taký efekt ako umelé riasy?

Krásne, dlhé a husté riasy ako zo salónu, dokonale zatočené, sú snom doslova každej ženy. Predlžovanie rias a iné semi-permanentné metódy úpravy mihalníc však nie sú vhodné pre každého. Mnoho žien sa nám zverilo s problémom, že po odstránení falošných rias boli ich prirodzené riasy v naozaj zlom stave a trvalo dlho, kým sa zregenerovali.

A navyše, nie všetky ženy túžia po trvalom vzhľade, ktorý si nemôžu zmeniť alebo prispôsobiť aktuálnej príležitosti. Preto je špirála najlepším riešením.

Výber určite nie je jednoduchý. Na trhu je mnoho rôznych možností a každý deň pribúdajú nové špirály. Mnohé z nich propagujú aj celebrity, ale výsledok nakoniec býva úplne iný, ako ste si predstavovali.

Preto sme pripravili zoznam štyroch produktov, s ktorými sa vaše sny stanú skutočnosťou!

Tu je zoznam špirál, ktoré sa o vaše riasy postarajú!

Existuje špirála, ktorá vás nesklame? Skvelé špirály naozaj existujú. Nájsť ich však medzi inými môže byť zložité. Preto venujte pozornosť nasledujúcemu rebríčku.

1. Špirála od Nanolash

Favorit v každom rebríčku by mal byť na prvom mieste. V tomto prípade je to maskara od Nanolash. Podľa názoru väčšiny zákazníkov je tento produkt dokonalý na úpravu rias.

Mali by ste vedieť, že značka Nanolash sa postarala o individuálne potreby každej ženy. Majú v ponuke dve verzie tejto špirály:

Takže si bez problémov môžete vybrať riasenku, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Prejdime k praktickejším záležitostiam. Musíme zmieniť kefku, ktorá je súčasťou riasenky Nanolash. Je zo silikónu a je perfektne tvarovaná. Preto hravo dosiahnete aj na tie najkratšie riasy. Navyše, chĺpky budú dokonale oddelené a potiahnuté od koreňa po špičku.

Pokiaľ ide o výdrž, ani tu nie sú žiadne výhrady. Maskara sa neodlupuje a nerozmazáva sa ani keď je vlhko.

2. Lashcode Mascara

Na druhom mieste sa umiestnila špirála od Lashcode. Je to produkt, ktorý by mal spĺňať očakávania väčšiny žien. Ako prvé treba zmieniť výnimočnú výdrž tohto produktu. Zákazníci sa nezmienili, že by sa riasenka rozmazávala, alebo lepila riasy dokopy. Hoci zloženie špirály nie je vodeodolné, aj tak sa vo vlhkom prostredí nerozmazáva.

Lashcode Mascara je produkt, ktorý predlžuje a zahusťuje. Výsledok si všimnete hneď po prvom ťahu kefkou, ktorá je, mimochodom, skvele tvarovaná.

3. Laura Mercier Extra Lash Sculpting Mascara

Laura Mercier Extra Lash Sculpting Mascara je ďalší produkt, ktorý si zaslúži pozornosť. Táto špirála má optimálne tvarovanú kefku, vďaka ktorej sa produkt dobre nanáša. Štetiny na tejto kefke sú však od seba trochu vzdialené, takže si dávajte pozor, aby sa riasy nezlepili.

Trvácnosť výrobku nie je najlepšia, ale určite to postačí. Zákazníci sa vyjadrili, že po celom dni sa táto špirála začala odlupovať a trochu sa rozmazala.

4. L’Oreal Panoramic Curl Mascara

L’Oreal Panoramic Curl Mascara je produkt z drogérie, ktorý určite poznajú mnohé ženy. Táto špirála sľubuje natočené riasy, ktoré budú krásne zvýraznené. Po nanesení druhej vrstvy skutočne môžete dosiahnuť uspokojivé výsledky.

Kefka nie je najhoršia, aj keď pre dámy, ktoré majú ovisnuté viečka môže byť zložitejšie ju používať. Výdrž tejto špirály je jedným z najväčších problémov. Keď si nanesiete dve vrstvy, špirála sa začne odlupovať už po niekoľkých hodinách. A aj pri použití iba jednej vrstvy si zákazníci na konci dňa všimli, že sa trochu olupuje.

Ktorá špirála je teda najlepšia?

Každý si musí nájsť riasenku, ktorá splní jeho individuálne očakávania a potreby bez najmenšieho problému. To, že riasenka od Nanolash sa v tomto rebríčku umiestnila na prvom mieste, nie je vôbec prekvapujúce, pretože má naozaj najlepšie výsledky.

Každá žena by mala pamätať na to, že len perfektne zvolená špirála dokáže zvýrazniť plný potenciál jej pohľadu.