Energy touch od Kolastyna. Energy Touch kolekcia

Kolastyna2

Štyri krémy Energy Touch od Kolastyna tvoria kolekciu pre suchú, citlivú a unavenú pleť na tvári. Nájdeme tu tiež prípravky na normálnu a mastnú pleť. Ak jej chcete dodať trochu energie, skúste tieto krémy.

Krémy Energy Touch od Kolastyna sú ako stvorené na hydratáciu. Celá kolekcia sa skladá z zo štyroch rôznych krémov. Dajú sa používať ráno aj večer a majú gélovú konzistenciu. Predávajú sa v tubách s objemom 40 ml. Poďme sa teraz bližšie pozrieť na jednotlivé produkty.

Prvý krém, Energy Touch Radiance Explosion Dull Skin je určený pre unavenú pokožku, ktorá nemá prirodzené vyžarovanie a čerstvý vzhľad. Pri pravidelnom používaní tohto krému sa tvári vráti pôvodná krása. Farba pleti sa zjednotí a celá tvár bude do hĺbky hydratovaná. Krém obsahuje molekuly kyslíka, ktoré pomáhajú udržovať stupeň hydratácie aj v najhlbších vrstvách epidermy. Okrem toho redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami. Energy Touch Radiance Explosion Dull Skin je bohatý na kolagén, elastín a glykogén, ktoré pleti poskytujú pevnosť a elasticitu. Pleť vyživuje ak extrakt z Acai bobuliek, ktoré sú bohaté na vitamíny a minerály. Krém je balený v tube oranžovej farby.

Kolastyna

Druhý krém, Energy Touch Hydration Wave Normal Skin okrem kyslíka, kolagénu a elastínu obsahuje aj extrakt z mučenky, ktorá je bohatá na vitamín C, vyživuje a posilňuje imunitu. Tento prípravok však hydratuje iba vonkajšie vrstvy pleti. Je balený v tube fialovej a bielej farby.

Tretí prípravok, Energy Touch Freshness Power Oily/Mixed Skin obsahuje špeciálne molekuly, ktoré absorbujú nadbytok mazu z pokožky. Tým účinne redukujú lesk pleti. Krém obsahuje extrakt z grapefruitu, ktorý osviežuje, čistí a sťahuje póry. Tento krém hydratuje iba mierne, pretože je určený na mastnú pleť, a tá nepotrebuje toľko hydratácie. Freshness Power krém je balený v bielej a zelenej tube.

Posledným krémom z tejto kolekcie je Energy Touch Nutritional Force Dry Skin. Obsahuje argánový olej, ktorý účinne hydratuje a vyživuje. Okrem toho je tu vitamín E. Vyhladzuje a upokojuje pleť. Tento krém je v tube ružovej farby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *