Biotherm Biosource Čistiaci Exfoliačný gél

Biosource exfoliačný gél od Biothermu je určený na starostlivosť o suchú pleť. Nielen, že perfektne vyčistí vašu pleť, ale pôsobí veľmi jemne, nedráždi a nespôsobuje alergie. Obsahuje okrem iných zložiek shea maslo. Táto prírodná surovina premasťuje, regeneruje a vyživuje pleť. Ak budete používať prípravok Biosource gél od Biotherm, okrem exfoliačných účinkov, pocítite aj intenzívnu hydratáciu pleti. Určite, suchý typ pleti je tiež považovaný za citlivý, a preto, kozmetika sa skladá z jemných pílingových čiastočiek, ktoré vašu pleť jemne očistia od odumretých buniek a zanechajú ju hladkú.

Okrem toho, Biotherm Biosource Čistiaci Exfoliačný gél účinne čistí póry, odstraňuje z nich nadbytočný maz a nečistoty. Ba čo viac, tento prípravok pripraví vašu tvár na ďalšie kozmetické procedúry ako napríklad na pleťovú masku, hĺbkové čistenie pleti alebo aplikáciu hydratačného krému. Prípravok má za úlohu hlavne zlepšiť stav pleti, rozjasniť ju, zjednotiť jej farbu, regenerovať a vyživovať.

Biotherm

Ako používať prípravok Biotherm Biosource Čistiaci Exfoliačný gél? Je rozumné si pred aplikáciou prípravku očistiť tvár a odstrániť make-up. Gél sa dá nanášať iba na mierne vlhkú pokožku, pričom je potrebné sa vyhnúť oblasti očí. Tvár si pár minút masírujte a potom prípravok umyte studenou vodou. Nakoniec môžete pristúpiť k aplikácii pleťovej masky alebo hydratačného krému.

Biotherm Exfoliačný gél je balený priesvitnej tube. Vďaka tomu vidíte, koľko prípravku ste spotrebovali a včas si kúpite nový. Okrem toho, kozmetika stojí na vrchnáku, čo je výhodné, lebo účinkom gravitácie obsah prirodzene steká nadol, preto v tube neostanú zvyšky. Biosource Čistiaci Exfoliačný gél je krémovej konzistencie a má krásnu ružovú farbu. Tmavšie čiastočky v nej sú pílingové častice. Konzistencia je ľahká a zaručuje rýchle vstrebávanie a bezproblémovú aplikáciu prípravku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *