Nanoil – Exkluzívny kaderník vo vašej kúpeľni

Pri kupovaní vlasových prípravkov v drogérii zvyčajne skončíme s väčším množstvom kozmetiky. Balzam na vlasy, maska, sprej na ochranu pred teplom, sérum na končeky vlasov, prípravok na vyzdvihnutie lesku… a zoznam pokračuje ďalej.

Často ignorujeme zoznam ingrediencii alebo nemáme ani čas na to, aby sme si ho prečítali. V dôsledku toho nanášame na vlasy množstvo parabénov, silikónov, dehydratujúcich alkoholov s krátkym reťazcom. Namiesto obnovy – úplne zničenie vlasov.

Nebolo by to úžasné keby ste mohli nahradiť početné vlasové prípravky jediným exkluzívnym produktom, ktorý by tiež neobsahoval parabény, silikóny a komedónne látky?

Produkt, ktorý by regeneroval vlasy a pokožku hlavy a zároveň skrášlil a chránil váš účes už po prvej aplikácii?

Nanoil dokázal splniť očakávania žien a vytvoril všetranný, vynikajúci produkt, ktorý o triedu prevyšuje všetky vyživujúce, omladzujúce a aj stylingové produkty. Je to olej Nanoil. Nanoil je výrobok tej najlepšej kvality. Robí úžasný prvý dojem: má očarujúci, luxusný, fascinujúci dizajn (čiernú sklenenú fľaštičku s mahagónovou drevenou zátkou). Sila starostlivo vybraných prírodných olejov je uzavretá v tejto fľaštičke.

Vlasový olej Nanoil – výnimočný a vytvorený len pre vás

Krásne vlasy s NanoilOkamžite si všimnete unikátnosť Nanoil. Prípravok vychádza v troch rôznych verziách. Každá sa hodí k rôznemu typu vlasov; každá verzia obsahuje iné, správne vybrané prírodné oleje – také, ktoré budú na vaše vlasy skutočne pôsobiť.

Vlasový olej Nanoil: 3 pórovitosti, 3 schopnosti

Najdôležitejšie kritérium, ktoré rozhoduje o kondícii vašich vlasov, je pórovitosť vlasov. Existujú tri typy pórovitosti: nízky, stredný a vysoký. Čím vyššia pórovitosť, tým poškodenejšie vlasy, ktoré potrebujú intenzívnejšiu obnovu a ochranu.

Vlasový olej Nanoil bol vytvorený v 3 verziách. Každá verzia pôsobí na inú pórovitosť alebo iný typ vlasov.

Pórovitosť vlasov má priamy vplyv na správny výber starostlivosti o vaše vlasy. Ak ste niekedy používali prípravky, ktoré zaťažovali vaše vlasy alebo spôsobovali ich kučeravenie, musíte si byť vedomé toho, že táto kozmetika bola pre vaše vlasy nevhodná.

K takejto situácii už nedôjde, pretože ste siahli po vlasovom oleji Nanoil. Jedna z troch alternatív u vás určite bude fungovať. Nechajte ju ohromiť vás svojimi vlastnosťami.

Vlasový olej Nanoil – prezentácia tímu, ktorý obnovuje vlasy

Teraz sa bližšie pozrite na vaše vlasy a spomeňte si na to, ako sa chovajú pri umývaní a ich úprave. Snažte sa to spojiť s jedným z nasledujúcich opisov.

 1. … husté, silné, stvrdnuté, odolávajúce stylingu. Je náročné dodať objem takýmto vlasom. Ťažké a husté, často spľasnuté. Pomaly schnú a absorbujú vodu. Často ich postihujú lupiny a nadmerné vylučovanie séba.
 2. … stredná hustota a objem, často vyzerajú mdlo a kučeravia sa. Začínajú vypadávať, čo má za následok ich rednutie. Poškodzujú sa končeky vlasov. Vlasy potrebujú špeciálnu pozornosť. Cibuľky sú slabé, zatiaľ čo jednotlivé vlásky sa poškodzujú a vyžadujú si opravu.
 3. … poškodené, dehydrované, krehké, nepoddajné vlasy, ktoré už dávno stratili svoj lesk a vitalitu. Slabé a riedke vlasy. Absorbujú vodu tak rýchlo, ako ju strácajú, preto je ťažké tento typ vlasov hydratovať. Kučeravejú a elektrizujú. Končeky vlasov sa poškodzujú a lámu.

Ak vaše vlasy najlepšie vystihuje číslo 1, vyberte si Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou.

Táto verzia vlasového oleja Nanoil obsahuje niekoľko prírodných olejov, ktoré sa starajú o vlasy s nízkou pórovitosťou. V dôsledku toho vaše vlasy už nebudú spľasnuté a zaťažené. Vlasový olej Nanoil ochráni vaše vlasy pred poškodením a dodá im jemnosť a objem tým, že jemne nadvihne ich korienky. Stačí vám len pravidelne olejovať pokožku hlavy – pre zväčšenie objemu, udržanie čistej pokožky hlavy a zabráneniu nadmerného vylučovania séba. Olej urobí vaše vlasy žiarivými a ochráni ich pred vysokými teplotami.

Ak vaše vlasy najlepšie vystihuje číslo 2, zvoľte si Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou.

Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou ponúka radu prírodných olejov, tvorených stredne veľkými čiastočkami – ideálnymi pre tento typ vlasov. Nielenže ochráni pramienky od korienkov ku končekom, ale aj posilní vlasové cibuľky a zastaví vypadávanie vlasov. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou opraví škody na povrchu vlasov. Naviac ich ochráni pred poškodením, toxínmi a teplom. Váš účes bude nádherný, žiarivý a pružný.

Ak vaše vlasy najlepšie vystihuje číslo 3, zvoľte si Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou.

Umožňuje obnoviť štruktúru vlasov, poskytuje im správnu hladinu hydratácie a okamžite vylepšuje ich lesk a jemnosť. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou posilní vaše vlasy, opraví ich od cibuliek ku končekom, ochráni ich pred ďalšími škodami a pred teplom. Navyše vlasový olej Nanoil vyživuje pokožku hlavy a navracia jej správnu hydratáciu.

16 komentárov “Nanoil – Exkluzívny kaderník vo vašej kúpeľni”

 1. PaniLog

  Môj obľúbený olej 🙂 super vôňa, super výsledky a super cena :))

  Odpovedať
 2. StaráMila

  Mám rada spreje na dodanie lesku, ale vcelku vysušujú vlasy. Nikdy som si ešte sérum nekúpila ale asi to zmením

  Odpovedať
 3. Johana

  Toto je úplne optimálny produkt pre starostlivosť o vlasy. Nie je tak ťažký ako ricínový olej, takže sa ľahko vymýva, ale zato je extrémne silný a dodá vlasom zdravie a hrúbku

  Odpovedať
 4. Bondýna

  Chystám sa si tento produkt objednať, pretože je prírodné a pretože som alergik, tak si musím dávať pozor na to, čo si aplikujem na svoju pokožku hlavy.

  Odpovedať
 5. Marisa

  Mám husté a ťažké vlasy, ktoré sú ale ploché a bez objemu. Žiadny kondicionér mi ešte nepomohol. Máte tiež podobné problémy?

  Odpovedať
  • Mňauky

   Sérum mi pomohlo keď som mala presne ten problém, čo popisuješ. U mňa bol účinok super, ale neviem, ako na aplikáciu bude reagovať tvoje telo.

   Odpovedať
 6. Utečenec

  Nevedel som ako si produkt správne aplikovať a často používal až presprilisny dávky. Najlepšie je jednoducho aplikovať malé množstvo oleja na vlasy a nechať ho chvíľku pred šampónovaním pôsobiť.

  Odpovedať
  • Júlia

   Toto je asi tá najlepšia možnosť. Často idem spať s olejom na hlave, vezmem si v práci deň voľno a ďalší deň ho nechám pôsobiť. Vlasy sú potom krásne, jemné a hebké.

   Odpovedať
 7. DoraP

  Ja si teda aplikujte ricinovej olej a jediné mínus je to, že si musím vlasy často umývať, pretože extrémne mastí.

  Odpovedať
 8. Freda

  Super článok! Rozhodne toto sérum vyskúšam. Dúfam, že je trochu tekutejší než ricínový olej

  Odpovedať
  • PepekNámorník

   Nejde to ani porovnať. Toto sérum má o dosť tekutejšiu konzistenciu. Ľahšie sa aplikuje a ľahšie sa vymýva. Neviem, ako sú na tom všetky ostatné séra, ale toto ma určite prekvapilo

   Odpovedať
   • Utečenec

    Jojo, sérum pre vlasy s vysokou porozitou je na tom rovnako

    Odpovedať
 9. Petronela

  Nikdy som toto sérum nepoužívala, ale to zloženie vyzerá fakt dobre. Pred nejakou dobou som prestala používať šampóny a kondicionéry sa silikóny a parabény a moje vlasy boli zase krásne a zdravé. Dávajte si na zloženie kozmetiky pozor

  Odpovedať
 10. Mona

  Ja teda použila to pre vlasy s nízkou porozitou a nie som z toho taká nadšená. Možno som si vybrala zle, ale vlasy som mala zaťažené a po dokončení liečby boli v horšom stave ako na začiatku

  Odpovedať
 11. J.K.

  Mám hrozne suchú pokožku a to aj keď si aplikujem veľa masiek a kondicionérov. Najhoršie je, že si musím často farbiť vlasy a po farbení je jej stav ešte horší. Ako sa mám s týmto problémom zápasiť? Pomôžete mi? : /

  Odpovedať
  • Mňauky

   Mala som ten istý problém! A to teda ešte s lupinami! Neviem, aký máš vlasový typ, ale ja používala nanoil pre vlasy s vysokou porozitou 🙂

   Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *