Pri kupovaní vlasových prípravkov v drogérii zvyčajne skončíme s väčším množstvom kozmetiky. Balzam na vlasy, maska, sprej na ochranu pred teplom, sérum na končeky vlasov, prípravok na vyzdvihnutie lesku… a zoznam pokračuje ďalej.

Často ignorujeme zoznam ingrediencii alebo nemáme ani čas na to, aby sme si ho prečítali. V dôsledku toho nanášame na vlasy množstvo parabénov, silikónov, dehydratujúcich alkoholov s krátkym reťazcom. Namiesto obnovy – úplne zničenie vlasov.

Nebolo by to úžasné keby ste mohli nahradiť početné vlasové prípravky jediným exkluzívnym produktom, ktorý by tiež neobsahoval parabény, silikóny a komedónne látky?

Produkt, ktorý by regeneroval vlasy a pokožku hlavy a zároveň skrášlil a chránil váš účes už po prvej aplikácii?

Nanoil dokázal splniť očakávania žien a vytvoril všetranný, vynikajúci produkt, ktorý o triedu prevyšuje všetky vyživujúce, omladzujúce a aj stylingové produkty. Je to olej Nanoil. Nanoil je výrobok tej najlepšej kvality. Robí úžasný prvý dojem: má očarujúci, luxusný, fascinujúci dizajn (čiernú sklenenú fľaštičku s mahagónovou drevenou zátkou). Sila starostlivo vybraných prírodných olejov je uzavretá v tejto fľaštičke.

Vlasový olej Nanoil – výnimočný a vytvorený len pre vás

Krásne vlasy s NanoilOkamžite si všimnete unikátnosť Nanoil. Prípravok vychádza v troch rôznych verziách. Každá sa hodí k rôznemu typu vlasov; každá verzia obsahuje iné, správne vybrané prírodné oleje – také, ktoré budú na vaše vlasy skutočne pôsobiť.

Vlasový olej Nanoil: 3 pórovitosti, 3 schopnosti

Najdôležitejšie kritérium, ktoré rozhoduje o kondícii vašich vlasov, je pórovitosť vlasov. Existujú tri typy pórovitosti: nízky, stredný a vysoký. Čím vyššia pórovitosť, tým poškodenejšie vlasy, ktoré potrebujú intenzívnejšiu obnovu a ochranu.

Vlasový olej Nanoil bol vytvorený v 3 verziách. Každá verzia pôsobí na inú pórovitosť alebo iný typ vlasov.

Pórovitosť vlasov má priamy vplyv na správny výber starostlivosti o vaše vlasy. Ak ste niekedy používali prípravky, ktoré zaťažovali vaše vlasy alebo spôsobovali ich kučeravenie, musíte si byť vedomé toho, že táto kozmetika bola pre vaše vlasy nevhodná.

K takejto situácii už nedôjde, pretože ste siahli po vlasovom oleji Nanoil. Jedna z troch alternatív u vás určite bude fungovať. Nechajte ju ohromiť vás svojimi vlastnosťami.

Vlasový olej Nanoil – prezentácia tímu, ktorý obnovuje vlasy

Teraz sa bližšie pozrite na vaše vlasy a spomeňte si na to, ako sa chovajú pri umývaní a ich úprave. Snažte sa to spojiť s jedným z nasledujúcich opisov.

  1. … husté, silné, stvrdnuté, odolávajúce stylingu. Je náročné dodať objem takýmto vlasom. Ťažké a husté, často spľasnuté. Pomaly schnú a absorbujú vodu. Často ich postihujú lupiny a nadmerné vylučovanie séba.
  2. … stredná hustota a objem, často vyzerajú mdlo a kučeravia sa. Začínajú vypadávať, čo má za následok ich rednutie. Poškodzujú sa končeky vlasov. Vlasy potrebujú špeciálnu pozornosť. Cibuľky sú slabé, zatiaľ čo jednotlivé vlásky sa poškodzujú a vyžadujú si opravu.
  3. … poškodené, dehydrované, krehké, nepoddajné vlasy, ktoré už dávno stratili svoj lesk a vitalitu. Slabé a riedke vlasy. Absorbujú vodu tak rýchlo, ako ju strácajú, preto je ťažké tento typ vlasov hydratovať. Kučeravejú a elektrizujú. Končeky vlasov sa poškodzujú a lámu.

Ak vaše vlasy najlepšie vystihuje číslo 1, vyberte si Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou.

Táto verzia vlasového oleja Nanoil obsahuje niekoľko prírodných olejov, ktoré sa starajú o vlasy s nízkou pórovitosťou. V dôsledku toho vaše vlasy už nebudú spľasnuté a zaťažené. Vlasový olej Nanoil ochráni vaše vlasy pred poškodením a dodá im jemnosť a objem tým, že jemne nadvihne ich korienky. Stačí vám len pravidelne olejovať pokožku hlavy – pre zväčšenie objemu, udržanie čistej pokožky hlavy a zabráneniu nadmerného vylučovania séba. Olej urobí vaše vlasy žiarivými a ochráni ich pred vysokými teplotami.

Ak vaše vlasy najlepšie vystihuje číslo 2, zvoľte si Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou.

Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou ponúka radu prírodných olejov, tvorených stredne veľkými čiastočkami – ideálnymi pre tento typ vlasov. Nielenže ochráni pramienky od korienkov ku končekom, ale aj posilní vlasové cibuľky a zastaví vypadávanie vlasov. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou opraví škody na povrchu vlasov. Naviac ich ochráni pred poškodením, toxínmi a teplom. Váš účes bude nádherný, žiarivý a pružný.

Ak vaše vlasy najlepšie vystihuje číslo 3, zvoľte si Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou.

Umožňuje obnoviť štruktúru vlasov, poskytuje im správnu hladinu hydratácie a okamžite vylepšuje ich lesk a jemnosť. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou posilní vaše vlasy, opraví ich od cibuliek ku končekom, ochráni ich pred ďalšími škodami a pred teplom. Navyše vlasový olej Nanoil vyživuje pokožku hlavy a navracia jej správnu hydratáciu.