Miss Sporty sérum na riasy

missspoty2Všetky ženy by chceli mať dlhé a krásne riasy. Ale nie vždy sa o ne správne starajú. Niekedy ich nechajú trpieť pod ťažkými nánosmi maskary, alebo si zabudnú odstrániť make-up pred spaním. Väčšina kozmetických produktov, ktoré denne používame majú na riasy negatívne účinky. Ako ich teda posilniť, aby narástli dostatočne dlhé a husté? Skúste napríklad ‚Just Clear‘ sérum od značky Miss Sporty.

Riasy, alebo mihalnice vytvárajú akési orámovanie našich očí. Majú tiež významnú ochrannú úlohu. Čím sú dlhšie, tým viac nečistôt dokážu zachytiť a do oka sa dostane menej prachu a baktérií. Sú tiež senzorom, ktorý nás varuje pred nebezpečenstvom, že sa niečo blíži ku oku a viečka sa reflexívne zavrú v zlomku sekundy vždy, keď sa niečo dotkne našich rias. Vekom ale riasy slabnú a môžu sa aj lámať. Ženy potom míňajú peniaze za lepenie umelých mihalníc alebo si ich natierajú argánovým olejom, ktorý je lepkavý a v konečnom dôsledku môže spôsobiť viac škody ako úžitku. Jednoduchšia a lacnejšia cesta je kúpiť si novú maskaru Just Clear, ktorá obsahuje výživné sérum, aby vaše riasy rástli zdravé a husté.

missspoty

Táto maskara má krémovú konzistenciu, ktorá rovnomerne pokryje riasy. Nezanecháva nepekné zaschnuté zvyšky. Nelepí riasy dokopy, ale pekne ich oddelí, preto po aplikácii tohto séra nebudete mať problém z nanášaním farebnej maskary. Sérum sa má nanášať na riasy priloženou kefkou a nechať zaschnúť približne dve minúty. Potom môžete dokončiť make-up ako zvyčajne. Prípravok vám vydrží pri každodennom používaní približne rok. Prvé pozitívne zmeny zbadáte po pár týždňoch používania. Vaše riasy budú dlhšie a hustejšie na prvý pohľad. Just Clear vyživuje vaše riasy a poskytuje im optimálnu hydratáciu. Vďaka prírodným zložkám budú vaše riasy silnejšie a budú menej vypadávať.

Tento prípravok bol dermatologicky testovaný a je bezpečné ho používať aj v citlivej oblasti očí. Má dobré odporúčania od používateliek, ktoré potvrdzujú obrovskú zmenu vo vzhľade svojich rias po prvých mesiacoch používania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *