Ako si prirodzene predĺžiť riasy? Vyskúšajte 3 overené metódy

Mnoho dievčat sníva o dlhých a hustých riasach, ale často musia na dosiahnutie svojho vysnívaného vzhľadu vynaložiť veľké úsilie. Nemajte však obavy. S týmito troma domácimi receptami budú vaše riasy dvakrát dlhšie, husté a silné. Je to možné dosiahnuť aj bez použitia umelých rias.

Ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky, držte sa každého z našich tipov. Vaše riasy budú už za týždeň krajšie a postupne budú rásť do dĺžky. Keď získate požadované účinky, je dobré s týmito ošetreniami pokračovať, aby ste si udržali dĺžku a hustotu rias.

Ako mať prirodzene dlhšie riasy?

1. spôsob, ako mať dlhšie riasy: ricínový olej

Ricínový olej je skvelým prostriedkom na krátke riasy a je oceňovaný už od nepamäti. Stále je to horúci zlepšovák na riasy! Mnoho dievčat sa preňho rozhodne namiesto používania profesionálnych sér, lebo je lacný, všade dostupný a efektívny. Riasy budú silnejšie, tmavšie a dlhšie a budú menej vypadávať. Môžete ho používať každý deň, najlepšie pred spaním. Nanášajte ho pomocou kefky od maskary alebo vatovej tyčinky.

2. spôsob, ako mať dlhšie riasy: sérum na riasy a výživové doplnky

Ak vám nezaberie ricínový olej, tak super alternatívou je profesionálne sérum na riasy. Odporúčame Nanolash a Xlash. Sú vyrobené z úžasných ingrediencií, a preto sú jemné aj k tým najcitlivejším očiam. Nanolash sľubuje, že vám riasy posilní už do niekoľkých dní a po 30 dňoch budú až o 50% dlhšie. Účinky takýchto profesionálnych produktov je možné pozorovať rýchlo a sú dlhotrvajúce.

Spomenúť sa oplatí aj výživové doplnky s biotínom. Biotín posilňuje naše vlasy a stimuluje ich rast. Zlepšuje kvalitu rias, ale aj obočia a nechtov. Už po približne jednom mesiaci uvidíte zlepšenie, na ktoré sa oplatí počkať!

3. spôsob, ako mať dlhšie riasy: jemnosť

Riasy a pokožka okolo očí sú veľmi citlivé. Preto musíme byť opatrní: nikdy si oči pri odstraňovaní make-upu nešúchajte! Namiesto toho však jemne priložte na viečko vatový tampón namočený v micelárnej vode a nechajte produkt pôsobiť. Takto si riasy nezničíte. Odporúčame vám maskaru odstrániť dôkladne, lebo akékoľvek zvyšky maskary, ktoré vám ostanú na riasach celú noc, vám môžu oči podráždiť a riasy sa môžu polámať.