Dve nové pleťové masky od GlamGlow sú určené pre všetky typy pleti, pre mužov aj ženy každého veku. Túto kozmetiku teda môžeme považovať za univerzálnu. Prvý prípravok, Youth Mud spoznáte v obchode podľa obalu čiernej farby a druhú Super Mud Masku podľa bieleho obalu. Obe majú objem po 50 ml.

Youth Mud Maska od Glam Glow

GlamGlowMud3

Táto pleťová maska zjednocuje farbu pleti a vyhladzuje pleť na tvári. Tento prípravok okrem toho zvyšuje produkciu kolagénu, jemne odstraňuje odumreté vrstvy pokožky a čistí póry. Youth Mud Maska pleť napína, sťahuje póry, zabraňuje vzniku akné, hojí drobné poranenia a podobne. A to zďaleka nie sú všetky výhody masky Youth Mud. Okrem toho, tento prípravok reguluje tvorbu mazu a tvár sa menej leskne.

Ako aplikovať Youth Mud Masku od GlamGlow? Najprv si očistite pleť na tvári, krku a v dekolte. Potom naneste hrubšiu vrstvu pleťovej masky a počkajte, kým vyschne. Približne po 15 minútach opláchnite pleť teplou vodou a naneste na ňu zvlhčujúci krém, ktorý bežne používate.

Youth Mud Maska obsahuje tie najvyberanejšie ingrediencie. Táto pleťová maska sa skladá z morského bahna, vulkanickej horniny, extraktu zo zeleného čaju, rumančeka, uhorky a levandule.

Super Mud Maska od GlamGlow

GlamGlowSuper

Táto pleťová maska dokáže účinne bojovať proti nedokonalostiam vašej pleti ako je akné, uhry s čiernymi hlavičkami, škvrny a podobne. Tento prípravok rieši dokonca aj problém so zarastajúcimi chĺpkami. Super Mud Maska by sa mala používať na čistú a mierne vlhkú pleť a nechať pôsobiť asi 20 minút. Po uschnutí je potrebné ju z tváre opláchnuť vodou. Tento prípravok sa dá použiť na celú tvár, alebo iba na oblasti postihnuté akné.

Z čoho sa skladá Super Mud Maska? Tento prípravok obsahuje: AHA a BHA kyseliny, kaolín, extrakt z eukalyptových lístkov, aloe a rumanček.