Pleťové masky z bahna od GlamGlow: Youth Mud a Super Mud Maska

Dve nové pleťové masky od GlamGlow sú určené pre všetky typy pleti, pre mužov aj ženy každého veku. Túto kozmetiku teda môžeme považovať za univerzálnu. Prvý prípravok, Youth Mud spoznáte v obchode podľa obalu čiernej farby a druhú Super Mud Masku podľa bieleho obalu. Obe majú objem po 50 ml.

Youth Mud Maska od Glam Glow

GlamGlowMud3

Táto pleťová maska zjednocuje farbu pleti a vyhladzuje pleť na tvári. Tento prípravok okrem toho zvyšuje produkciu kolagénu, jemne odstraňuje odumreté vrstvy pokožky a čistí póry. Youth Mud Maska pleť napína, sťahuje póry, zabraňuje vzniku akné, hojí drobné poranenia a podobne. A to zďaleka nie sú všetky výhody masky Youth Mud. Okrem toho, tento prípravok reguluje tvorbu mazu a tvár sa menej leskne.

Ako aplikovať Youth Mud Masku od GlamGlow? Najprv si očistite pleť na tvári, krku a v dekolte. Potom naneste hrubšiu vrstvu pleťovej masky a počkajte, kým vyschne. Približne po 15 minútach opláchnite pleť teplou vodou a naneste na ňu zvlhčujúci krém, ktorý bežne používate.

Youth Mud Maska obsahuje tie najvyberanejšie ingrediencie. Táto pleťová maska sa skladá z morského bahna, vulkanickej horniny, extraktu zo zeleného čaju, rumančeka, uhorky a levandule.

Super Mud Maska od GlamGlow

GlamGlowSuper

Táto pleťová maska dokáže účinne bojovať proti nedokonalostiam vašej pleti ako je akné, uhry s čiernymi hlavičkami, škvrny a podobne. Tento prípravok rieši dokonca aj problém so zarastajúcimi chĺpkami. Super Mud Maska by sa mala používať na čistú a mierne vlhkú pleť a nechať pôsobiť asi 20 minút. Po uschnutí je potrebné ju z tváre opláchnuť vodou. Tento prípravok sa dá použiť na celú tvár, alebo iba na oblasti postihnuté akné.

Z čoho sa skladá Super Mud Maska? Tento prípravok obsahuje: AHA a BHA kyseliny, kaolín, extrakt z eukalyptových lístkov, aloe a rumanček.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *