Všetko, čo musíte vedieť o značke Rare Beauty od Seleny Gomez

Kozmetické značky rôznych celebrít sú stále populárnejšie. Nedávno tomuto trendu podľahla aj Selena Gomez a vytvorila značku s názvom Rare Beauty. Čím sa odlišuje od ostatných značiek? Čo nájdete pod touto značkou a kde si ju môžete kúpiť? Odpovede na tieto a iné otázky nájdete nižšie.

Rare Beauty – značka s poslaním

Vo videu, ktoré zverejnila Selena Gomez a na oficiálnej stránke značky nájdeme informáciu, že Rare Beauty bola vytvorená, aby sa ľudia prestali navzájom porovnávať a začali oslavovať to, že každý je unikátny a nádherný. Selena sa vyjadrila, že časť názvu Rare nebola vybraná náhodne – je to oslava odstránenia dokonalosti a nerealistických štandardov krásy, ktoré sú tak silne promované na sociálnych sieťach.

Selena ďalej vysvetľuje, že väčšinu svojho života strávila s kreslách make-upových umelcov (kvôli svojej práci) a odvtedy si začala spájať make-up s príjemne stráveným časom. Svoju kozmetickú značku vytvárala niekoľko rokov. Vedela však úplne presne, čo chce. Verí, že make-up by mal zvýrazniť našu individuálnu krásu, nie niekoho kopírovať.

Aké kozmetické prípravky nájdete v ponuke Rare Beauty?

Zakladateľka značky zdôrazňuje fakt, že chceli vytvoriť kozmetické produkty, ktoré by sa dobre zapracovali do pokožky a boli by takmer neviditeľné. Preto v ponuke nájdete mnoho tekutých a celkom vzácnych produktov, ako sú krémové očné tiene a červeň na líčka, ktorá vyzerá ako rúž na pery.

Tekutý rozjasňovač je dostupný v 8 rôznych odtieňoch. Tie sú veľmi efektívne a už malá kvapka vašu pokožku rozžiari.

Rúže a lesky na pery sú samozrejme v ponuke tiež – ako individuálne produkty alebo ako sety. Na výber je 8 rúžov so zamatovo matným finišom.

Najväčším hitom je make-up v 48 odtieňoch! Na trhu je to skutočne niečo nové a každý si určite nájde niečo pre seba v odtieni, ktorý sa perfektne hodí k tónu jeho pokožky. Aj napriek tomu, že sú veľmi decentné, majú úžasnú kryciu schopnosť a perfektne hydratujú pokožku. Okrem make-upu má značka obrovskú kolekciu korektorov – tiež v 48 odtieňoch a 3 tónoch: teplý, studený, neutrálny. Na oficiálnej stránke značky máte možnosť nájsť si taký, ktorý sa najlepšie hodí k vašej pleti.

Ďalším produktom na oči je obojstranná ceruzka na obočie s maskarou na riasy. Tú si môžete vybrať v 8 farbách. Dostupná je aj čierna matná očná linka.

Je zaujímavé, že v sortimente tejto značky môžete nájsť aj štetce na make-up a očné tiene.

Ako môžete vidieť, s Rare Beauty si dokážete vytvoriť celkový make-up!

Kde si môžete kúpiť kozmetiku Rare Beauty?

Objednávku môžete zadať na oficiálnej stránke rarebeauty.com alebo amazon.com. Čo sa týka kamenných obchodov, pohľadať ju môžete v obchodoch Sephora – produkty sú dostupné v mnohých krajinách.

Rare Beauty podporuje povedomie o duševnom zdraví

Dôležitý je fakt, že značka vytvorila fond Rare Impact Fund. Značka si dala za cieľ nazbierať 100 miliónov dolárov za 10 rokov, ktoré sa použijú na podporu duševného zdravia v zanedbaných komunitách. Na oficiálnej stránke značky môžete nájsť samostatnú záložku s článkami, kontaktom na odborníkov a aj bezplatným kontaktom pre ľudí, ktorý sú emocionálnej a mentálnej tiesni.