Nanobrow Lamination Kit na Domácu Lamináciu Obočia – Rýchlo a Jednoducho Doma

Ak hľadáte jednoduchý spôsob ako zvýrazniť vaše obočie bez neprestajného farbenia, tak sa určite obráťte na lamináciu obočia! Využíva kyselinu thioglykolovú na zmenu tvaru a rozmiestnenie chĺpkov obočia. Kyselina je nevyhnutná pre lamináciu obočia, pretože sa dokáže vsiaknuť do chĺpkov a vytvoriť vytúžený tvar obočia, čo zas umožňuje jeho permanentnú úpravu. Prečo sa laminácia obočia doma stala takou poulárnou kúrou? Čítajte ďalej a dozvite sa viac!

sada na laminaciu obocia

Čo je Laminácia obočia?

Laminácia obočia je semi-permanentná kozmetická kúra, ktorá slúži na vyzdvihnutie chĺpkov obočia pre našuchorený a objemný vzhľad. Počas laminácie sa roztok s kyselinou thioglykolovou použije na lifting, zhrubšenie a tvarovanie obočia. Laminácia obočia má dve fázy, ktoré zahŕňajú aplikáciu liftingového a tuhnúceho mlieka. Celá kúra trvá približne 45 minút, pričom výsledky vám vydržia až dva mesiace. Na základe preferencií si ju môžeme urobiť doma alebo v kozmetickm salóne. V dnešnom článku sa zameráme na domácu lamináciu obočia so sadou na obočie pripravenou na použitie.

Domáca sada na lamináciu obočia – Nanobrow Lamination Kit

Ak chcete ušetriť čas počas rannej kozmetickej rutiny a zaistiť, že vaša rutina úpravy obočia je vždy rýchla a jednoduchá – táto laminačná sada je správnym rozhodnutím. Važe obočie zostane presne upravené, vyzdvihnuté a našuchorené mnoho týždňov.

Nanobrow Lamination Kit je profesionálna súprava so všetkými produktmi a pomôckami, ktoré sú potrebné na lamináciu obočia doma. Môžete zabudnúť na neposlušné odstávajúce chĺpky obočia. Úplne nové, silnejšie a hydratované chĺpky môžete získať úplne samy. Uvidíte, že domáca laminácia obočia je jednoduchá, príjemná a trvá menej než hodinu!

Sada obsahuje:

 1. lepidlo na obočie
 2. liftingové mlieko
 3. fixačný roztok
 4. 10 aplikátorov
 5. štetec
 6. kefku
 7. inštrukcie na použitie
nanobrow lamination kit

Prečo je dobré použiť sadu Nanobrow na lamináciu obočia?

Obočie vyzerá plnšie a našuchorenejšie– pretože chĺpky sú rovnomerne usporiadané a vyčesané, vyzerajú hustejšie a objemnejšie.

Dlhotrvajúce výsledky – výsledky domácej laminácie obočia zvyčajne vydržia od 4 do 6 týždňov, čo znamená, že nepotrebujete používať mek-up produkty každý deň – obočie vyzerá krásne aj bez make-upu.

Ľahšia úprava – po laminácii obočia, sú chĺpky obočia poriadne vytvarované, vďaka čomu sa jednoduchšie upravujú a zafixujú.

Mladší vzhľad – lifting obočia zlepšuje tvar obočia, vyzdvihne ich a zvýrazní oblúky, oči vyzerajú väčšie a tvár pripadá mladšie.

Domáca Laminácia Obočia – Výsledky

Laminácia obočia dodáva obočiu hrubší vzhľad, zdravý lesk a zlepší ich tvar, čo vám zvárazní oči.

 • Vaše obočie bude vyzerať hrubšie a plnšie než kedykoľvek predtým, navyše bude mať hladšiu textúru a jemný lesk.
 • Laminácia obočia pomáha vytvarovať chĺpky obočia do žiadaného smeru a prebrať kontrolu nad procesom. Kúra poskytuje vyzdvihujúci efekt, vďaka ktorému bude vaše obočie vyzerať objemnejšie. 
 • Domáca laminácia obočia nielen skrotí neposlušné obočie, ale aj definuje tvar obočia a vylepšuje vzhľad oblúkov. Vaše obočie bude viac symetrické, zatiaľ čo plešiny budú menej povšimnuteľné.
 • Po laminácii bude vaše obočie výraznejšie a hustejšie. Výsledky trvajú niekoľko týždňov, na základe rýchlosti rastu vašich chĺpkov. Okrem toho laminácia obočia môže pomôcť zmenšiť viditeľnosť riedkych častí, čo vám pomôže nadobudnúť symetrické oblúky.

Kde kúpiť sadu na lamináciu obočia od Nanobrow?

Nájdete ju v dobrých obchodoch krásy (napr. Douglas), kozmetických salónoch a oficiálnej webovej stránke nanobrow.sk

Domáca laminácisa obočia je dobrý výber pre tých, ktorí túžia po prirodzene vyzerajúcom, permanentne zafixovanom obočí, navyše je jednoduchšia než denná úprava obočia. Skúste najviac trendy vzhľad obočia bez kúry v kozmetických salónoch pomocou Nanobrow Lamination Kit!

laminacia obočia nanobrow

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *