[TOP7] Najlepších mydiel na obočie – hodnotenie spotrebiteľov. Ktoré mydlá na obočie sú obľúbenou voľbou?

Poznáte známy Holywoodsky trik pri ktorom použijete kus mydla na rýchlu úpravu obočia? Mydlové obočie je trendom, ktorý tu mal ostať dlhšie! Je to skvelý spôsob, ako rýchlo získať nadýchané, štýlové obočie bez použitia luxusných produktov. Zdravo vyzerajúce, úchvatné obočie môžete dosiahnuť použitím mydla a malej kefky.
K tomuto trendu sa môže pridať každý, pretože úprava obočia pomocou mydla je mimoriadne jednoduchá. Ktoré si vybrať?
Hľadali sme pre vás to najlepšie mydlo na obočie – tu je 7 najlepších! Zoznámte sa s mydlami na obočie, ktoré odporúčanými mnohými, a boli pre vás testované množstvom spotrebiteľov a taktiež nami.
 


TOP 7 NAJLEPŠÍCH MYDIEL NA OBOČIE – REBRÍČEK HODNOTENIA


 
ČÍSLO 1. 


NANOBROW EYEBROW STYLING SOAP


SPOTREBITEĽMI POVAŽOVANÉ ZA TO NAJLEPŠIE

Veľkosť: 30g
Toto gélové mydlo na obočie zažíva boom na kozmetickom trhu.

Výdrž upraveného obočia je najdlhšia, bez nepríjemného pocitu lepkavosti a napnutej pokožky. Najjednoduchší spôsob ako dosiahnuť trendy a krásne mydlové obočie je možné s týmto mydlom na obočie – takmer bez námahy. Jeho príjemná, hladká a trochu gélovitá konzistencia pripomína svojou konzistenciou vazelínu. Nanobrow mydlo je mäkké a poddajné – na kefku sa naberá bez problémov (kefka je súčasťou balenia a je ohnutá tak, aby bola aplikácia jednoduchá a rýchla). Mydlo dodáva dlhotrvajúci efekt a dokáže skrotiť aj husté a strapaté obočie na niekoľko hodín. Konečný výsledok nie je šupinkovitý, lepkavý alebo plný nežiaduceho bieleho povlaku. Toto mydlo na obočie je efektívne, rafinované a dokonalé do každého malého detailu.

Obrovskou výhodou je, že mydlo Nanobrow funguje bez vody: na úpravu obočia nie je potrebné namáčať kefku ani mydlo! Poskytuje maximálne pohodlie a istotu, že zloženie má vždy dokonalú konzistenciu – to nedokážu zaručiť iné mydlá, ktoré vyžadujú zmiešanie s vodou.

Nanobrow Eyebrow Styling Soap dodá efekt laminovaného obočia bez námahy. Nie je potrebné míňať peniaze za drahé ošetrenia! Toto mydlo na obočie sa ľahko používa: naberte malé množstvo a aplikujte ho priamo na obočie, pričom ho rozčešete v požadovanom smere. Mydlové obočie je hotové! Produkt neobsahuje parabény a nie je testovaný na zvieratách. Nielen, že sa mydlom chĺpky upravia, ale taktiež im dodá objem, hydratuje ich a chráni pred ich lámaním a oslabením. Vynikajúco sa kombinuje aj s inými produktami na líčenie obočia.

RECENZIA A HODNOTENIE SPOTREBITEĽOV
➕ prírodné zloženie
➕ ohromný efekt, krásny vzhľad
➕ nádherný dizajn, veľké balenie, efektívne
➕ bezproblémová a rýchla aplikácia
➕ nie je potrebné použiť vodu
➕ kefka je súčasťou balenia
➕ hydratačné a ochranné zloženie  
➕ bezkonkurenčná výdrž pri dlhom nosení
➕ žiadny biele zvyšky ani pocit natiahnutej pokožky

➖ niektorí spotrebitelia tvrdia, že je nevýhodou ,že mydlo na úpravu obočia Nanobrow sa nedá kúpiť lokálne,; my však radi nakupujeme online, pretože je to pohodlné; mydlo je dostupné na www.nanobrow.sk

ČÍSLO 2.


WEST BARN CO. SOAP BROWS AND PREP MIST


Veľkosť: 25 g

Jedno z prvých mydiel na úpravu obočia, ktoré ovládlo kozmetický trh hneď po jeho vydaní. V tom čase to bola populárna voľba, ale je ťažké ňou nebyť, keď neexistovala konkurencia. I po rokoch toto mydlo na obočie stále môžete nájsť v mnohých obchodoch i online a je známe po celom svete. S Mydlom West Barn Co. sa pri úprave obočia používa dobre: vytvorí nadýchané a dobre zvýraznenené obočie. Avšak malé balenie môže byť nevýhodou, najmä ak vezmete do úvahy jeho cenu. Za zmienku stojí, že mydlo sa vám zmestí do kabelky, no na použitie ho výrobca odporúča najskôr zmiešať so špeciálnym aktivačným sprejom Prep – to dopomôže dosiahnuť najlepšie výsledky. Takže ak si ho naozaj chcete vziať so sebou, urobte si v taške miesto aj pre 30 ml fľašu. West Barn Co. vyžaduje pred použitím navlhčenie, čo predlžuje čas stylingu a môže byť pri rannom zhone trochu problematické. Jeho popularitu nemožno poprieť – bežne si ho vyberajú profesionálni vizážisti. Oceníte ho kvôli jeho ošetrujúcím zložkám, ktoré vyživujú pokožku a chĺpky. Skladá sa zo 100% prírodných ingrediencií.

RECENZIA A HODNOTENIE SPOTREBITEĽOV

➕ prírodné zloženie
➕ dizajn
➕ pohodlné balenie
➕ hydratačné zloženie
➕ pekný efekt na obočí

➖ zanecháva biele zvyšku
➖ suchá textúra, podobná bežnému tuhému mydlu
➖ na aktiváciu vyžaduje aktivačný sprej, ktorý je potrebne zakúpiť zvlášť
➖ nemá dlhú výdrž

ČÍSLO 3.


ANASTASIA BEVERLY HILLS BROW FREEZE STYLING WAX


Veľkosť: 8g

Anastasia Beverly Hills je už roky najpredávanejšou značkou a prináša skvelé produkty na obočie. Vytvorila to najlepšie mydlo na obočie? No, ponúka len jedno, ale je úplne iné ako ostatné. Mydlo Anastasia Beverly Hills je iné, pretože má špeciálne voskové zloženie. Je možné ho opísať ako mydlo a vosk zároveň, pričom ide o kombináciu výhod oboch. Funguje neuveriteľne dobre pri tvarovaní a úprave obočia. Mydlo na obočie osloví mnohých, dokonca aj tých, ktorí majú riedke či husté obočie, pretože vosk je ťažký a má hustú textúru. Toto mydlo na obočie podobné vosku zlepšuje vzhľad chĺpkov; vosk olejuje a dodáva lesk a zároveň chráni pred vysušovaním a nepriaznivými vonkajšími faktormi. Upravuje naozaj dobre, aj keď výkon nie je až taký skvelý – produkt vydrží len niekoľko hodín. Jednou z jeho výhod je, že mydlo Anastasia BH sa nemusí miešať s vodou. Bleskovo dodáva skvelý efekt laminovaného obočia. Produkt nie je testovaný na zvieratách a je vegánsky. Mydlo Anastasia Beverly Hills dodáva ohromujúci vzhľad bez šupín a nezanecháva biely povlak.

RECENZIA A HODNOTENIE SPOTREBITEĽOV

➕ prírodné zloženie
➕ ľahká aplikácia, pohodlné používanie
➕ krásny dizajn
➕ hydratačné zloženie
➕ nie je potrebné použiť vodu
➕ nie je testované na zvieratách
➕ ochraňuje chĺpky
➕ dodáva lesk

➖ vydrží len niekoľko hodín
➖ malá veľkosť
➖ vysoká cena
➖ nadmerne zaťaží tenké a jemné obočie

ČÍSLO 4.


TOOD TURN IT ON SOAP BROWS


Veľkosť: 57g

Jedno z najpopulárnejších mydiel na obočie najvyššej úrovne. Nie je také známe ako tie predchádzajúce, ale získalo veľa skvelých recenzií. V tom čase bolo toto mydlo na obočie žiadané! V súčasnosti sa však považuje za starú školu a trochu zastarané, pretože sa pred použitím musí zmiešať s vodou, čo môže zakaždým viesť k rôznym výsledkom. TooD’s Turn It On Soap Brows je mydlo, ktoré obsahuje málo zložiek, a ktoré poskytuje slušnú fixáciu a definíciu. Ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky, je lepšie naniesť niekoľko vrstiev. Dokonca aj sám výrobca radí: experimentujte, aby ste našli čo najlepší pomer vody a mydla. To znamená, keď si produkt kúpite, nie ste si celkom istí, čo dostanete. Jedným z jeho plusov je skutočnosť, že kovový obal je možné recyklovať a text je vytlačený pomocou atramentu na báze sóje a potravinárskych materiálov.

RECENZIA A HODNOTENIE SPOTREBITEĽOV

➕ prírodné zloženie
➕ príjemné balenie, recyklovateľné
➕ farby a potlače sú šetrné k prírode
➕ hydratačné zloženie
➕ poriadna fixácia
➕ veľké balenie

➖ nevydrží dlho
➖ vysoká cena price
➖ TooD kefka musí byť dokúpená samostatne
➖ vyžaduje použitie vody
➖ drolí sa po pár hodinách

ČÍSLO 5.


PATRICK TA MAJOR BROW SHAPING WAX


Veľkosť: 5g

Patrick Ta, renomovaný a celosvetovo uznávaný profesionálny vizážista vytvoril svoju vlastnú verziu mydla na obočie. Major Brow je mydlo na úpravu obočia, ktoré má poskytnúť prirodzené, bezchybné obočie. Mydlo je dostupné v dvoch variantoch: priehľadné (univerzálne a hodí sa ku každej farbe obočia) a hnedé (trochu stmavuje chĺpky). Tu je naša rada: nevyberajte si hnedý odtieň, ak je máte veľmi tmavú farbu vlasov alebo studený odtieň vlasov. Mydlo s voskovým zložením obsahuje červené a oranžové podtóny, ktoré nevyzerajú skvele na každej farbe obočia. Pri vytváraní mydla na obočie sa Patrick Ta priklonil k myšlienke Anastasie BH a vytvoril mydlo podobné vosku kompaktne zabalené v ružovo zlatom obale. Bezfarebná verzia vám umožní vytvoriť krásne mydlové obočie a dodá efekt laminovaného obočia. Toto je ďalšie mydlo fungujúce samostatne, bez vody. Páčia sa nám jeho vyživujúce zložky, ktoré chĺpkom dodávajú výživu na obočiach a podporujú ich rast.

RECENZIA A HODNOTENIE SPOTREBITEĽOV

➕ slušne dlhá výdrž
➕ vegánske
➕ obsahuje rastové peptidy
➕ bez parabénov, sulfátov a ftalátov
➕ glycerín a olivový olej ošetrujú chĺpky
➕ netestované na zvieratách

➖ veľmi malá veľkosť
➖ vysoká cena
➖ málo efektívne
➖ je potrebné použiť vodu
➖ farebná verzia je trochu sklamaním

ČÍSLO 6.


LASH BROW – ČIERNE MYDLO NA OBOČIE


Veľkosť: 50g

Black Soap Brow od Lash Brow rozhodne upúta pozornosť, keďže jeho zloženie je dosť neobvyklé. Mydlo je čierne, čo dodáva obočiu jemnú zafarbenie. A čo viac, vášmu obočiu dodá požadovaný tvar rýchlo a jednoducho. Produkt tiež chĺpky dokáže skrotiť a mať ich pod kontrolou. Bohužiaľ, pretože toto mydlo obočie jemne zafarbí, nie je vhodné pre blondínky so svetlým obočím. Jedným z jeho pozitív je, že mydlo od Lash Brow okrem tvarovania poskytuje aj dobrú starostlivosť o obočie: keratín spevňuje štruktúru, chráni pred poškodením a podporuje rast chĺpkov. Panthenol má hydratačné a anti-aging vlastnosti, a taktiež dodáva lesk. Mydlo je čiernej farby kvôli aktívnemu čiernemu uhliu, no nemá veľmi dobrý pigment. Je pravdepodobné, že sa vám na pokožke môžu objaviť šmuhy a make-up sa zotrie, napríklad za daždivého počasia.

RECENZIA A HODNOTENIE SPOTREBITEĽOV

➕ veľké balenie
➕ efektívne
➕ veľa výživných zložiek
➕ nie je potrebné použiť vodu

➖ malá výdrž
➖ neupravený makeup a nešikovná aplikácia kvôli pigmentu
➖ nevhodné pre svetlé obočie
➖ uhlie sa môže zotrieť may come off

ČÍSLO 7.


MAKEUP REVOLUTION SOAP STYLER


Veľkosť: 5g

RECENZIA A HODNOTENIE SPOTREBITEĽOV

➕krásne balenie
➕kefka je súčasťou bakenia
➕docielenie efektu laminovaného obočia
➕je možné ho použiť aj na sucho, pre získanie silnejšej fixácie

➖veľmi malá veľkosť
➖nie veľmi účinné
➖vysoká cena v porovnaní s veľkosťou produktu
➖lepkavé
➖dodáva obočiu efekt akoby bolo upravené lakom alebo gélom na vlasy
➖aplikátor je príliš hrubý
➖výsledný efekt nevydrží dlho
➖naberanie produktu na kefku je príliš zložité
➖na aktiváciu je potrebné použiť vodu