Nanoil sérum na tvár s retinolom. Očarujúci efekt mladistvej pokožky!

Po tridsiatke sa vaša pokožka stáva menej pružnou a toto neodvratne vedie k vráskam. Pokožka už nedokáže vykonávať samoliečivé procesy tak rýchlo ako to bolo pred 5 rokmi. K mladému vzhľadu pokožky nenapomáha ani znižujúca sa hladina kolagénu. To znamená len jedno – vaša pokožka starne a robí to dosť rýchlo. Chcete sa vyhnúť vráskam a stareckým škvrnám? Siahnite po Nanoil sére na tvár s retinolom. Pomôžte pokožke, aby ostala dlhšie mladou.

pleťové sérum s retinolom Nanoil

Retinol: Strážca mladistvého vzhľadu

Retinol je kľúčovou zložkou v starostlivosti o pokožku. Podľa kozmetológov má najlepšie, merateľné účinky pri omladzovaní tváre. Ak sa retinol používa niekoľko mesiacov pravidelne, tak vám zlepší odolnosť pokožky, doplní vodu, vyživí redukuje vrásky. Vďaka retinolu bude vaša pokožka vyzerať viditeľne mladšie, pružnejšie a sviežo. Táto živina dokáže posilniť kolagénová vlákna, ktoré zodpovedajú za pružnosť pleti.

Nanoil sérum na tvár + najlepšia forma retinolu

Nanoil sérum na tvár je formulované s prvotriednym retinolom, čo je retinyl palmitát. Je to čistá forma vitamínu A, ktorá si uchováva všetky vlastnosti a benefity pre pokožku. Ako starnete, tak sa pokožka oslabuje a stráca svoje schopnosti vykonávať a prechádzať nerušeným spôsobom všetkými štádiami samoliečiacich procesov. Presne vtedy by ste sa mali pustiť do akcie a zásobiť pokožku tým, čo potrebuje najviac – vitamínom A. Nanoil Retinol Face Serum výrazne urýchľuje obnovu pokožky tým, že odstraňuje odumreté kožné bunky, čím odhalí novú pokožku. Je zaujímavé, že retinyl palmitát dokázateľne posilňuje a opravuje všetky vrstvy pokožky, nielen tú najvrchnejšiu.

Najlepšie účinky? Len s Nanoil Retinol Face Serum

ZVÝŠENIE HYDRATÁCIE Nanoil Retinol Face Serum podporuje obranyschopnosť pokožky a uzamyká vodu vo vnútri.

STRATÉGIA PROTI STARNUTIU Schopnosť retinolu spomaľovať starnutie bola vedecky dokázaná. Vitamín A má pozitívny účinok na vzhľad pokožky a pri pravidelnom používaní zjemňuje vrásky. Čoskoro sa pokožka stane jemnou a hladkou, bude teda vyzerať mladšie.

ZJEDNOTENÁ A ČISTÁ POKOŽKA Nanoil Retinol Face Serum si poradí aj s fľakmi a hyperpigmentáciami a zabezpečí jasnejšiu a žiarivú pokožku.

ZVÝŠENÁ PRODUKCIA KOLAGÉNU Retinol výrazne zvyšuje množstvo kolagénu v pleti a podporuje bunkovú obnovu. Vďaka tomu pokožka, ktorá je ošetrovaná retinolom, je elastická a odolná.

Musíte čakať dlho, aby ste zbadali zlepšenie pokožky?

Dobrou správou je, že Nanoil Retinol Face Serum funguje rýchlo, a to nielen vďaka kvalitnému retinolu, ale aj extraktu punarnava. Tento silný antioxidant zlepšuje odolnosť pokožky a v krátkom čase ju vyhladzuje. So sérom Nanoil budete konečne mať do niekoľkých týždňoch hĺbkovo hydratovanú perfektnú pokožku. Keď budete Nanoil Retinol Face Serum používať pravidelne pred spaním na očistenú tvár, tak získate:

  • jemnú, pružnú a príjemnú pokožku.
  • mladší vzhľad pokožky (redukcia vrások).
  • zjednotenú pokožku.
  • čistú pokožku (odstránenie pigmentových škvŕn).
  • hydratovanú pokožku.

Obľúbené sérum na tvár s retinolom Nanoil

Zaujíma vás, aký je to pocit mať bezchybnú pokožku? Choďte na www.nanoil.sk a zistite viac o tomto úžasnom sére na tvár s vitamínom A, kde si môžete objednať pravé Nanoil produkty s donáškou priamo domov. Vyberte si pleťovú kúru, ktorá vám poskytne vytúžené účinky už za niekoľko týždňov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *