Nanoil Algae Conditioner pre perfektne hydratované, zdravé vlasy

algae hair conditioner nanoil

Vedeli ste, že hydratované vlasy vyzerajú oveľa lepšie a sú silnejšie, zdravšie a odolnejšie? Na poskytnutie želanej hydratácie je nevyhnutné používať vhodné produkty. Predstavujeme vám superhydratačný kondicionér od Nanoilu, ktorý je vyrobený z extraktu z rias. Úplne vám zmení účes!

Fakty o hydratácii vlasov

HYDRATOVANÉ VLASY SA BUDÚ ZNOVA LESKNÚŤ: 

perfektne hydratované vlasy majú zapečatenú, hladkú kutikulu, takže odrážajú svetlo, a preto sa pekne lesknú.

HYDRATOVANÉ VLASY SÚ SILNEJŠIE A ODOLNEJŠIE VOČI POŠKODENIU: 

suchým vlasom chýba voda, a preto sú náchylnejšie na lámanie a štiepenie, a navyše strácajú lesk a ich farba rýchlo bledne.

NA HYDRATÁCIU VLASOV POTREBUJETE VHODNÝ ŠAMPÓN A KONDICIONÉR: 

prípravky si musíte vyberať opatrne, aby ste našli ten, ktorý vám dá veľkú dávku hydratačných látok bez toho, aby ich zaťažoval.

NIEKTORÉ HYDRATAČNÉ PRÍPRAVKY ZAŤAŽUJÚ VLASY:

intenzívne hydratačné, ťažké kondicionéry môžu vlasy zaťažovať, takže sa rýchlo stanú mastnými a budú bez sviežosti. Vyhýbajte sa teda ťažkým krémovým šampónom a kondicionérom hustým ako maslo.

nanoil algae hair conditioner

Nanoil Algae Hair Conditioner: forma, veľkosť, ingrediencie

Tento pokrokový kondicionér je ako stvorený pre silnú hydratáciu vlasov. Nanoil Algae Conditioner to robí ako profík: rýchlo a bez zaťažovania vlasov. Tento ľahký a dvojfázový sprej obsahuje vysoké množstvo extraktu z rias, pantenolu a ricínového oleja: radu látok nevyhnutných pre zdravé vlasy.

Kondicionér s extraktom z rias: výsledky

Nanoil kondicionér zvyšuje odolnosť vlasov a posilňuje ich. Vráti sa im objem, vlasy sú zdravšie a hladšie. Keďže sa uzatvorí kutikula, tak sa vlasy brilantne lesknú.

Kondicionér s riasami vlasy posilňuje od korienkov po končeky a tie budú odolné voči poškodeniu a vypadávaniu.

Ako používať Nanoil Algae Conditioner?

Tento výnimočne ľahký a silný kondicionér si jednoducho nasprejujete na vlasy (fľašku držte od hlavy vo vzdialenosti približne 20 cm). Stačí vám 3 alebo 4 stlačení! Vlasy teraz budú vyživené a žiarivé. Nanoil vlasy chráni pred poškodením počas celého dňa. 

Môžete ho nosiť so sebou v taške, pretože sa môže kedykoľvek znova aplikovať (aby boli vlasy hydratované a kondicionované).

Ráno pri úprave vlasov je to nevyhnutnosť, ak chcete dodať lesk, hebkosť a rozčesať nepoddajné vlasy. Po umývaní vlasov si ho aplikujte na vlhké vlasy a pomôžete im pri ich regenerácii.

 

Kde nájdete Nanoil Algae Hair Conditioner?

Navštívte stránku www.nanoil.sk a prehliadnite si aj ostatné perfektné produkty na ošetrenie, hydratáciu a výživu vlasov. Svoj hydratačný kondicionér doplňte o masku s obsahom rias a úžasný hydratačný micelárny šampón.

Recenzia na Nanoil Algae Conditioner

Produkty sa stávajú populárnymi, keď majú používateľky na nich pozitívny názor, a to nás uisťuje v tom, že naozaj fungujú. Faktom je, že Nanoil Conditioner je bestsellerom, a to by vás malo určite nalákať na jeho vyskúšanie. Nadšené recenzie hovoria za všetko a tento produkt vás pri vašich každodenných vlasových problémoch nikdy nesklame.