Najlepšia súprava na lifting a lamináciu mihalníc? Pozrite si naše hodnotenie a objavte výhody rôznych produktov

Domáci lifting mihalníc je čoraz obľúbenejší. Ženy chcú mať neuveriteľne dlhé a na maximum natočené mihalnice bez toho, aby museli každý deň používať klieštiky na mihalnice, čo ich oslabuje. Snaha o prirodzenú krásu použitím tejto metódy má stále čoraz viac priaznivcov. Nasledujúci zoznam obsahuje súpravy na lifting a lamináciu mihalníc na domáce použitie, ktoré by ste mali zvážiť.

Lifting rias doma

Lifting mihalníc ide vždy ruka v ruke s lamináciou

S domácou lamináciou môžu ženy jednoducho a rýchlo dosiahnuť zvodný pohľad. Už sa nemusíte objednávať na zdĺhavé stretnutia u kozmetičky. Na trhu sú k dispozícii rôzne súpravy, s ktorými si lifting a lamináciu mihalníc spravíte sama doma a, navyše, viackrát. Podľa toho, čo tvrdia výrobcovia, a v závislosti od pôvodného stavu vašich mihalníc, môže výsledok perfektne zdvihnutých a natočených rias vydržať od 6 až do 12 týždňov!

Lifting mihalníc je navrhnutý tak, aby poskytol riasam správne zdvihnutie a dokonalé natočenie. Laminácia je posledný krok ošetrenia. Zaisťuje, že mihalnice budú správne hydratované a vyživené keratínom, ktorý skvele dopĺňa nedostatky štruktúry chĺpkov.

Lifting rias doma? Je to jednoduché!

Vďaka vývoju v kozmetike sa mnohé ženy môžu stať svojimi osobnými kozmetičkami bez toho, aby vyšli z domu. Stačí, ak si zaobstaráte jednu zo súprav, ktoré obsahujú potrebné výrobky, doplnky a prípravky na lifting a lamináciu mihalníc, a môžete dosiahnuť výsledky ako zo salónu krásy. Je to výborný spôsob, ako ušetriť nielen čas, ale aj peniaze.

Predtým, ako začnete s ošetrením, si prečítajte návod na použitie, ktorý je súčasťou súpravy. Skontrolujte, či sú pokyny jednoduché a ľahko pochopiteľné. Ak máte akékoľvek otázky, vždy sa môžete pozrieť na webovú stránku výrobcu, kde sú zvyčajne uverejnené návody.

Ktorú súpravu na lifting a lamináciu mihalníc si vybrať?

Pri výbere vašej vysnívanej súpravy na lamináciu mihalníc si prezrite jej obsah, zloženie, ale aj hodnotenia od spokojných zákazníkov. Ženy sa často rozhodnú, že vyskúšajú a kúpia si nový produkt hlavne na základe recenzií. Súpravy na lifting mihalníc, ktoré sú dostupné na trhu, sa používajú aj v kozmetických salónoch, to znamená, že sú bezpečné a sú najvyššej kvality.

Majte tiež na pamäti, že rovnako ako iné kozmetické prípravky alebo doplnky, aj tieto súpravy majú dátum spotreby, ktorý by sa mal prísne dodržiavať, pretože oblasť očí je obzvlášť citlivá.

Nižšie nájdete rebríček niekoľkých základných súprav na lifting a lamináciu mihalníc na domáce použitie. Zvážili sme faktory, ako je obsah každej súpravy, dosiahnuté výsledky a jednoduché používanie.

1. Nanolash Eyelash Lift and Lamination Kit

laminacia mihalnic

Ženy rešpektujú a uznávajú značku Nanolash. Špecializuje sa na produkty a doplnky na starostlivosť a úpravu obočia a mihalníc. Kúpou tejto súpravy získate všetko, čo potrebujete na domácu lamináciu mihalníc, obsahuje tiež podrobné pokyny. Súpravu úspešne používajú aj v kozmetických salónoch.

Výrobca zaručuje, že po liftingu a laminácii mihalníc si budete môcť užívať výsledky až 8 týždňov! Najvýraznejšie sú v prvých týždňoch po ošetrení. Predtým riedke a krátke mihalnice budú oveľa hrubšie a efekt nadvihnutých rias bude veľkolepý.

Riasy budú okamžite lesklé a ich farba získa novú hĺbku, vďaka tomu bude váš pohľad veľkolepý. Línia rias sa tiež výrazne zahustí, takže môžete zakryť akékoľvek medzery.

Súprava sa skladá z produktov a užitočných doplnkov, ktoré postačia až na 10 použití. Vďaka nízkej cene a vysokej efektivite, môžete ušetriť nielen čas, ale aj peniaze, pretože jedno ošetrenie v kozmetickom salóne často stojí toľko isto, ako kompletná súprava od Nanolash.

Súprava na lamináciu rias od Nanolash je zabalená v praktickej a elegantnej krabici, ktorá obsahuje: lepidlo na lifting mihalníc, 10 balení aktivátora potrebného na ošetrenie, 10 balení neutralizátora, 10 balení keratínového kondicionéra, 3 páry silikónových podložiek, ktoré si môžete orezať podľa potreby a 3 špeciálne tvarované hrebene. Súprava stačí na 10 laminácií, preto je extrémne efektívna.

Súprava Nanolash Lash Lift Kit je ideálna na každodennú úpravu, ale aj na špeciálne príležitosti. Krásne, dlhšie a natočené mihalnice zvyšujú sebavedomie. Keratínový booster, ktorý sa používa počas procesu, okamžite vyživí mihalnice a dodá im lesk. Okrem keratínu, prípravky obsahujú aj lanolín, ktorý zlepšuje stav rias a zabraňuje odparovaniu vody. Vzácny olej z hroznových jadierok alebo avokádový olej ich vyživuje a zvyšuje ich odolnosť, kokosový olej ich chráni pred škodlivými slnečnými lúčmi.

2. Elleebana Lash Lift – základná súprava na lifting mihalníc

Prvým veľkým rozdielom medzi touto súpravou a súpravou od Nanolash je to, že táto je oveľa drahšia. Produkty majú však výrazne vyšší objem. Súprava by mala vydržať na 15 až 60 laminácií, takže stojí za to zvážiť, či naplno využijete produkty, ak si chcete robiť lamináciu doma.

Táto súprava je ale výborná do kozmetických salónov, kde robia lamináciu aspoň niekoľkokrát do týždňa. Rýchle použitie a jednoduchý spôsob, ako pripevniť riasy k silikónovým podložkám zaisťuje, že celý proces netrvá dlho.

Po laminácii s touto súpravou sa mihalnice nadvihnú a natočia. Krásne, dlhšie a natočené mihalnice zvyšujú sebavedomie. Určite je zaujímavé, že výrobca dbal na to, aby ste sa hneď po laminácii nemuseli vzdať kúpania a plávania, čo je v rozpore so známym pravidlom nevystavovať mihalnice po ošetrení nadmernej vlhkosti.

Aby mala súprava širšie použitie, dodáva sa aj s ďalším príslušenstvom. Okrem štandardného lepidla, 15 párov balení aktivátora a neutralizátora, obsahuje aj silikónové podložky, kovový aplikátor, kefku a odstraňovač peny.

3. RefectoCil Eyelash Lift – súprava na trvácny lifting mihalníc

S touto súpravou si spravíte lamináciu mihalníc len za 13 minút. Výsledkom laminácie bude správne nadvihnutie, dlhšie mihalnice a celá línia rias sa bude zdať hustejšia. Výsledky vydržia až 6 týždňov a súprava vystačí na 36 ošetrení.

Všetky doplnky sa dodávajú v praktickej kozmetickej taštičke, ktorú môžete použiť aj na iné účely. Silikónové podložky- ktoré v tejto súprave nazývajú zdvíhacie vankúšiky – sú k dispozícii v troch veľkostiach. Dajú sa opakovane používať – ako je to vo všetkých vyššie uvedených súpravách – ale tu sa výrobca môže pochváliť, že sa môžu použiť až 100-krát!

Namiesto individuálnych balení súprava RefectoCil obsahuje praktické tuby a okrem lepidla, aktivátorov a neutralizátorov sú pribalené aj dve mini kozmetické misky a dve kefky. Vďaka tomu je ošetrenie ešte pohodlnejšie.

4. Thuya Eyelash Lift Kit

Značka Thuya ponúka súpravu nielen na lamináciu a lifting mihalníc. Ako tvrdí výrobca, permanentný gél zo súpravy môžete použiť aj na úpravu obočia. Je to celkom zaujímavá voľba, ktorá určite vzbudí záujem u žien, ktoré sa chcú starať aj o vzhľad obočia.

Účinky ošetrenia vidno okamžite. Zvyčajne vydržia od šiestich do ôsmich týždňov. Zloženie súpravy sa nelíši od ostatných, ktoré sú spomenuté v rebríčku. Okrem gélu obsahuje aj lepidlo, aplikátory, malý hrebeň, krémový neutralizátor a silikónové podložky v troch veľkostiach v krabici (10 kusov).

Zaujímavosťou je, že lepidlo na lifting má jedinečnú konzistenciu a neobsahuje latex. Namiesto toho má príjemnú a jemnú žuvačkovú vôňu.

5. MIYA LASH Keratin Lash Lift Kit

Súprava od MIYA je ideálna pre ženy, ktoré si chcú vyskúšať domácu lamináciu bez obáv, že bude výsledok príliš výrazný.

Po prvom použití sú mihalnice viditeľne natočené a nadvihnuté. Ani v nepriaznivých poveternostných podmienkach nepoklesnú a svoj tvar si udržia až šesť týždňov po ošetrení.

To, čo spája túto súpravu s ostatnými, je keratín, ktorý je jej hlavnou zložkou. Súprava tiež obsahuje lepidlo, čistiaci roztok, ošetrujúce sérum, fixačné mlieko, kefky rôznych tvarov na rôzne účely a silikónové podložky.

Rovnako ako súprava na lamináciu od Thuya, sa táto sada dá použiť aj na lamináciu obočia. Preto je dosť zaujímavá a poskytuje viac možností úpravy.

6. Laminácia obočia a súprava na lifting mihalníc Protein Reconstruction System Zola

Nakoniec je tu súprava od Zola. Toto je najviac minimalistická súprava zo všetkých. Celá súprava obsahuje len tri produkty v tubách očíslovaných od 1 do 3, takže sa nemôžete pomýliť alebo vynechať niektorý produkt.

Súprava neobsahuje žiadne paličky, silikónové podložky ani aplikátory. Použitie je veľmi jednoduché, ale musíte si vopred kúpiť nejaké doplnky.

S touto súpravou si môžete upraviť nielen mihalnice, ale aj obočie. Výrobca nešpecifikuje, ako dlho výsledky laminácie vydržia. Namiesto toho, sme našli informácie o tom, že tento proces znižuje lámavosť mihalníc a budú o 20% odolnejšie voči vonkajším vplyvom.

Táto súprava je pravdepodobne najjednoduchšia na použitie. Zároveň však nie je veľmi rozsiahla.

Čo musíte zvážiť, keď si vyberáte súpravu na lifting a lamináciu mihalníc?

Vybrať si súpravu nie je také jednoduché, najmä keď je na trhu toľko produktov. Predtým, ako sa rozhodnete, opýtajte sa, aký výsledok chcete dosiahnuť.

Pred výberom súpravy na lifting a lamináciu mihalníc by ste si mali pozrieť, aký výsledky dosiahli iný klienti. Názory iných zákazníkov vás často môžu presvedčiť, aby ste si vybrali konkrétny produkt. Zistite – na letáku alebo online – ako dlho vydrží výsledok liftingu a laminácie mihalníc a na koľko ošetrení súprava vystačí. Je tiež užitočné poznať pôvod látok použitých v produktoch a samotné zloženie.

Väčšina súprav na domáci lifting a lamináciu mihalníc umožňuje rýchlu a bezproblémovú aplikáciu a výsledky možno porovnať s výsledkami zo salónu krásy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *