Tvárový píling Exfoliance Clarte od Lancome

LancomeAj pleť na tvári by mala byť pravidelne ošetrená pomocou pílingu alebo tzv. exfoliácie. Ak chcete mať hladkú a jemnú tvár, mladistvý vzhľad a dobre vyzerať, skúste siahnuť po prípravku Exfoliance Clarte od Lancome. Prečo práve tento prípravok? Za prvé preto, že je efektívny. Okrem toho obsahuje ovocné extrakty. Je možné ho používať na zmiešanú alebo normálnu pleť.

Exfoliance Clarte od Lancome rozjasňuje tvár, zjednocuje jej odtieň, odstraňuje pigmentové škvrny, čistí póry, odstraňuje odumreté bunky epidermy, vyhladzuje pleť, zjemňuje, zlepšuje prekrvenie a stimuluje bunky pleti a ich regeneračný proces. Tvár získa mladistvý vzhľad a celá sa rozžiari. Samozrejme je potrebné prípravok Exfoliance Clarte používať pravidelne.

Ako teda používať Exfoliance Clarte od Lancome? Stačí ho jemne vmasírovať do očistenej pokožky na tvári krúživými pohybmi. Masáž by mala trvať niekoľko minút. Potom prípravok opláchnite teplou vodou. Tvár môže byť po ošetrení mierne podráždená a citlivá, ale je to normálna reakcia. Doporučuje sa preto naniesť po ošetrení na tvár hydratačný krém.

Z čoho sa skladá Lancome, Exfoliance Clarte? Prípravok obsahuje predovšetkým extrakty z ovocia. Napríklad je to ananás, ktorý zosvetľuje škvrny a očisťuje pleť od odumretých buniek. Papája zase chráni pleť proti volným radikálom a zabraňuje vzniku vrások. Enzýmy z ovocia sú v starostlivosti o pleť proste jednotka.

Tvárový píling od Lancome, Exfoliance Clarte je balený v modrej tube s objemom 100 ml. Existuje aj vo variante pre suchú pleť, ktorý spoznáte podľa oranžovej tuby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *