TOP 10 NAJLEPŠIE HODNOTENÝCH pier na obočie

Perá na obočie sú produkty inšpirované úpravou microblading, jednou z metód dlhotrvajúceho make-upu obočia. Jedinečná technika tejto procedúry zaisťuje prirodzený vzhľad. Drobné vláskové linky, pripomínajúce skutočné chĺpky na oborí, vypĺňajú väčšie medzery a riedke miesta v obočí, a dodávajú oblúkom objem. Dnes už invazívny zákrok nepotrebujete. Dobré pero na obočie zaisťuje, že získate rovnaký efekt, aký zaručuje microblading. Nakreslite super tenké čiarky v oblastiach, kde potrebujete výraznejšie obočie. Vytvorte krytie a hrúbku nakreslených liniek. Kľúčom k úspechu je nájsť produkt najvyššej kvality v dobre zvolenom odtieni. Aké pero na obočie si vybrať? Tu je zoznam 10 najobľúbenejších a najlepšie hodnotených pier na obočie. Prezrite si náš výber TOP 10 najlepších pier na obočie!

TOP 10 NAJLEPŠIE HODNOTENÝCH Pier Na Obočie

Nanobrow Microblading Pen

Dostupné v 5 odtieňoch: Blonde, Dark Blonde, Light Brown, Dark Brown a Espresso.
Veľkosť: 1 ml / 0,034 fl oz
Celkové hodnotenie: 10/10

Uvažovali ste nad microbladingom, aby ste sa uistili, že vaše obočie bude konečne vyzerať dobre? S týmto perom na obočie po ruke nepotrebujete drahé ošetrenie. Nanobrow Microblading Pen je revolúciou v úprave obočia. Výdrž, komfort aplikácie a intenzívna pigmentácia sú neporovnateľné s inými podobnými produktami. Microblading Pen je prvý produkt na obočie, ktorý zaručuje efekt microbladingu. Tenká špička kreslí veľmi jemné línie, ktoré pripomínajú prirodzené chĺpky na obočí. Výsledok? Viditeľne vylepšený tvar obočia bez karikatúrneho efektu, maskovanie medzier a vizuálne hrubšie a objemnejšie obočie. Toto pero na obočie je vždy pripravené na použitie. Je odolné voči vode, potu a rozmazaniu a poskytuje dlhotrvajúci make-up obočia. Farba sa nezmyje ani nevybledne počas nasledujúcich hodín. Jednoducho vytvorte ťahy podobné vlasom v oblastiach, kde chcete viac plnosti. Vegánske zloženie bez krutostí je obohatené o vysokokvalitné pigmenty na vytvorenie prirodzene vyzerajúcich odtieňov, ktoré sa hodia ku všetkým farbám obočia. Textúra je ľahká a na pokožke nepostrehnuteľná. Produkt má šetrné a pre pokožku bezpečné zloženie. Je tiež bez akýchkoľvek škodlivých prísad. Pero Nanobrow zaisťuje, že sa z vás môže stať profesionál na úpravu obočia!

Anastasia Beverly Hills Brow Pen

Dostupné v 9 odtieňoch: Blonde, Caramel, Taupe, Soft brown, Medium Brown, Chocolate, Dark Brown, Granite, Ebony.
Veľkosť: 0,5 ml / 0,016 fl oz
Celkové hodnotenie: 9,5/10

Pero na obočie od Anastasia Beverly Hills sa dodáva s veľmi tenkým hrotom, ktorý perfektne funguje na kreslenie liniek pripomínajúcich chĺpky. Pero od Anastasia poskytuje veľmi prirodzene vyzerajúci a jemný finiš. Na prvý pohľad nie je možné rozlíšiť, ktoré chĺpky na obočí boli dokreslené. Plusom je dobrá pigmentácia, výdrž a vodeodolné zloženie produktu. Ľahká konzistencia umožňuje, aby sa produkt ľahko nanášal, bol precízny a po zaschnutí takmer nepostrehnuteľný. Je vhodný pre všetky typy pleti a obočia. Je k dispozícii v 9 krásnych odtieňoch. Je to produkt vhodný pre vegánov, keďže neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu. Malé mínus za malú veľkosť.

3. Urban Decay Brow Blade Pencil

Dostupné v 7 odtieňoch: Taupe Trap, Cafe Kitty, Natural Nana, Brunette Betty, Cool Cookie, Dark Drapes, Blackout.
Veľkosť: 0,05 ml/0,28 ml / 0,001 fl oz/0,009 fl oz
Celkové hodnotenie: 9/10

Známa a veľmi obľúbená ceruzka na obočie 2 v 1 od Urban Decay. Dodáva sa s dvoma koncami: vysúvacou ceruzkou a tenkým perom na obočie na druhom konci. Oba produkty poskytujú neuveriteľnú precíznosť pri kreslení líniek. Toto pero na obočie vám pomôže nskresliť čiarky napodobňujúce skutočné chĺpky na obočí, ale vyplní aj väčšie riedke oblasti farbou.Krytie môžete ľahko vybudovať a zintenzívniť odtieň a definíciu. V závislosti od dňa si môžete vybrať z dvoch možností, čo je obrovská výhoda tohto produktu 2 v 1. Pero na obočie Urban Decay sa však v porovnaní s ostatnými dodáva v menšej veľkosti.

4. BeneFit Brow Microfilling Pen

Dostupné v 4 odtieňoch: Blonde, Light Brown, Medium Brown a Deep Brown.
Veľkosť: 0,7 ml / 0,023 fl oz
Celkové hodnotenie: 9/10

Toto pero na obočie od BeneFit má špeciálne navrhnutú špičku s 3 hrotmi s rôznymi dĺžkami zúbkov. Jedným ťahom nakreslí 3 zreteľné čiarky. Ak hľadáte rýchly spôsob, ako vyplniť obočie – stavte na BeneFit. Toto pero na obočie je však menej presné ako klasické perá s ostrými špičkami. Dodáva sa v štyroch štandardných odtieňoch, ktoré zodpovedajú väčšine farieb obočia. Zloženie je odolné voči vode a potu a počas aplikácie sa nerozmazáva. Toto pero na obočie poskytuje 24-hodinový make-up obočia.

5. Milani Weekend Brow Eyebrow Tint

Dostupné v 3 odtieňoch: Soft Brown, Medium Brown, Espresso
Veľkosť: 1 ml / 0,034 fl oz
Celkové hodnotenie: 8,5/10

Toto pero na obočie dodá obočiu tvar vašich snov a zároveň ho efektívne definuje. Pero na obočie Milani poskytuje mierne matný finiš, vďaka ktorému bude vaše obočie vyzerať veľmi dobre upravené. Riedke miesta môžete zakamuflovať a vyplniť medzery. Pero na obočie Milani nie je testované na zvieratách a je vhodné pre vegánov. Pero na obočie obsahuje extrakt z eclipta a biotín, bohatý na vitamín H. Tieto zložky zaistia správne vyživené obočie aj bez make-upu.

6. IsaDora Brow Fine Liner

Dostupné v 4 odtieňoch: Taupe, Soft Brown, Medium Brown a Walnut Brown.
Veľkosť: 1,1 ml / 0,037 fl oz
Celkové hodnotenie: 8/10

IsaDora Brow Fine Liner je veľmi presné pero na obočie s tenkou špičkou, skvelé na vyplnenie medzier. Rýchlo a jednoducho dodá vašim oblúkom ten správny tvar a vyplní medzery tenkými čiarkami, ktoré vyzerajú ako skutočné chĺpky. Umožňuje vám vybudovať krytie vďaka svojim jemne tónovaným a polotransparentným odtieňom. Rýchloschnúce zloženie uľahčuje aplikáciu a umožňuje, aby make-up vydržal celé hodiny. Má vegánske zloženie, nie je testované na zvieratách a neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu.

7. KIKO Milano Eyebrow Marker

Dostupné v 4 odtieňoch: Strawberry Blondes and Redheads, Chestnut-haired and Blonde Women, Brunettes and Black Haired Women, Black
Veľkosť: 1,6 ml / 0,054 fl oz
Celkové hodnotenie: 8/10

Kiko Milano Eyebrow Marker je pero odolné voči rozmazaniu pre presne definované a vyplnené oblúky, ktoré dodáva efekt tetovaného obočia. Zloženie je obohatené o ženšenový extrakt a vitamín B. V porovnaní s inými perami na obočie má Eyebrow Marker od KIKO Milano širšiu špičku, ktorá vykresľuje oveľa hrubšie linky. Produkt má „kapilárny systém“ – systémom riadeného uvoľňovania produktu, ktorý umožňuje presné nalíčenie obočia so zníženým rozmazávaním.

8. Revolution PRO 24hr Day & Night Brow Pen

➜ Dostupné v 3 odtieňoch: teplá hnedá, popolavo hnedá a tmavohnedá
Veľkosť: 1,6 ml / 0,054 fl oz
Celkové hodnotenie: 7,5/10

Rýchloschnúce, dlhotrvajúce a ,ako už názov napovedá, revolučné pero na obočie. Pero má dvoma konce, 3-hrotová špička na jednej a sérum na obočie obohatené o extrakt z prosa na druhej strane. Tvarovaná, šikmá špička vám umožní dosiahnuť všetky riedke oblasti obočia. Nakreslí 3 tenké čiarky naraz, čo ušetrí čas strávený každodenným líčením obočia. Hoci je precízne, nie je taká precízne ako perá s klasickými hrotmi. Zloženie je vegánske a produkt nie je testovaný na zvieratách.

9. NYX Professional Makeup Lift & Snatch Brow Tint Pen

Dostupné v 9 odtieňoch: Blonde, Taupe, Soft Brown, Auburn, Brunette, Caramel, Ash Brown, Espresso a Black.
Veľkosť: 1 ml / 0,034 fl oz
Celkové hodnotenie: 7,5/10

Pomocou pera Lift & Snatch Brow Tint Pen od NYX Professional Makeup môžete rýchlo vylepšiť a vytvarovať obočie. Pero má flexibilný mikrohrot, ktorý dokáže prirodzene definovať aj tie najkratšie chĺpky na obočí. Pomôže vám okamžite dodať efekt microbladingového obočia. Produkt nie je testovaný na zvieratách.

10. Gosh Copenhagen Gosh Brow Pen

Dostupné v 3 odtieňoch: hnedá, sivohnedá a tmavohnedá
Veľkosť: 1,1 ml / 0,037 fl oz
Celkové hodnotenie: 7,5/10

Pero na obočie s mierne hrubšou špičkou – Gosh Brow Pen. Umožňuje vám okamžite vyplniť a definovať svetlé, riedke a takmer neviditeľné obočie, vyplniť väčšie riedke oblasti a dodať farbu vašim oblúkom. Vydrží na pokožke až 20 hodín. Vďaka zloženiu na vodnej báze je aplikácia mimoriadne pohodlná. Nevýhodou je obmedzená paleta odtieňov, ktorá nemusí osloviť blondínky a čiernovlásky. Kozmetika je hypoalergénna.