Nanoil Anti-Redness Face Serum: Zmeňte svoju pleť so sklonom k rosacei od základov!

Trápi vás každý deň začervenaná tvár, tenká pokožka a viditeľné kapiláry (alias metličkové žilky)? Už viac vás to trápiť nemusí! Pokožka so sklonom k rosacei nemusí byť naďalej nepríjemná a otravná. I keď mnoho pleťových produktov vám vašu citlivú pokožku môže podráždiť, existuje veľa profesionálnych produktov, ktoré sa o ňu dokonale postarajú. Nanoil Anti-Redness Face Serum – určené špeciálne na popraskané cievky na tvári – je jedným z nich. V dnešnom príspevku vám jasne vysvetlíme, prečo sa ho oplatí vybrať a aké má účinky.

najlepšie sérum na citlivú pokožku Nanoil

Niekto z nás „zdedil“ pokožku so sklonom k rosacei od svojich predkov, ale niekedy ju zapríčiňujú ženské hormóny, antikoncepcia, krvné poruchy, problémy s krvným tlakom alebo silný stres. Je vaša pokožka náchylná na popraskané cievky a začervenanie? Vyhýbajte sa:

 • kozmetickým produktom obsahujúcim dráždivé látky
 • klimatizácii a náhlym výkyvom teplôt
 • alkoholu a iným stimulantom
 • pikantným a pálivým jedlám
 • nadmernému cvičeniu

Aká je liečba začervenanej pleti a oslabených kapilár?

Kožní lekári a kozmetológovia sa zhodujú na tom, že okrem zdravého životného štýlu, musíte používať aj vhodné pleťové produkty, pričom dobré sérum na tvár má na začervenenú pokožku najprínosnejší efekt. Úžasné účinky vám prinesie kombinácia zdravšieho životného štýlu (prestať fajčiť, nepiť alkohol, menej stresu v živote) s lepšou starostlivosťou o pokožku. Nemáte potuchy, aké produkty proti začervenaniu si vybrať? Nanoil Serum je naša voľba – špeciálne formulované pre pokožku so sklonom k rosacei.

Nanoil Anti-Redness Face Serum Ingrediencie

Táto receptúra obsahuje niekoľko ingrediencií, ale dokazujú, že sú dostatočné pre pokožku s metličkovými žilkami a ružovými lícami. Neobsahuje nepotrebné konzervanty, farbivá alebo PEG.

Keďže Nanoil Anti-Redness Face Serum je ľahké a základom je voda, do pokožky sa vstrebáva rýchlo a nezanecháva neželaný lepkavý film na vašej tvári. Naša pokožka sa zlepší vďaka zmesi rastlinných extraktov, ktoré sú zvolené pre pokožku so sklonom k rosacei:

 • extrakt z lipy
 • extrakt z cyprusových šišiek
 • extrakt z pagaštanu
 • extrakt z koreňa Boerhavia Diffusa

Nanoil najlepšie produkty na začervenanie tváre

Spolu vytvárajú receptúru, ktorá posilňuje oslabené cievne steny, upokojuje pálenie a červenú pokožku a predchádza vzniku telangiektázií, metličkových žiliek. Tu je ďalšia výhoda: Nanoil Anti-Redness Face Serum má silné vyživujúce, hydratačné a antiagingové účinky. Pokožka s rosaceou a citlivá pokožka môžu tiež vyzerať skvelo. Nanoil zjednocuje tón pleti, čím bude tvár hladšia a jemnejšia.

Aplikácia Nanoil Anti-Redness Face Serum

Môže sa používať ráno a večer, takisto aj v lete. Sérum chráni pokožku počas celého dňa pred všetkými vonkajšími faktormi, ktoré vyvolávajú začervenanie. V noci opravuje a upokojuje pokožku, aby ste sa mohli prebudiť s nádhernou pleťou!

Ako používať Nanoil Anti-Redness Face Serum? Naneste ho na tvár po vyčistení a tonizovaní pokožky. Jemne vmasírujte prstami. Vstrebe sa v priebehu sekundy a o niekoľko minút už bude vaša pokožka lepšia. Svoju rutinu by sme mali ukončiť aplikáciou dobrého hydratačného krému vhodného pre pokožku so sklonom k rosacei a citlivú pokožku.

Účinky Nanoil Anti-Redness Face Serum

Sérum od Nanoilu začne zlepšovať našu pokožku hneď po jeho prvom použití. Vaša tvár bude po jednej aplikácii perfektne hydratovaná, uľaví sa jej a bude jemnejšia. Je to ako výkrik úľavy pre „nazlostenú“, reaktívnu pleť. Postupom času môžete počítať s dlhodobými účinkami:

 • zosvetlené hyperpigmentácie a zjednotený tón pleti
 • už žiadne metličkové žilky, začervenanie, pýrenie
 • elasticita pokožky a jej plnosť
 • spomalené starnutie

Nanoil Anti-Redness Face Serum je určené na pokožku so sklonom k rosacei a zapálenú pokožku, ale účinky budete milovať aj keď je vaša pokožka suchá, matná alebo ovisnutá. Chcete získať viac info? Skočte na www.nanoil.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *