NANOIL: Keratin Shampoo na záchranu krepovitých vlasov

Robia vám poslednú dobu vaše vlasy starosti? Vyzerajú slabo, strácajú farbu, lesk a silu? Myslíte si, že by vaše vlasy potrebovali nejaké drahé procedúry na prinavrátenie ich prirodzenej krásy? Rýchly opravný plán pre poškodené a dehydratované vlasy – existuje vôbec?

najlepší šampón s keratínom Nanoil

NANOIL micelárny šampón obohatený o keratín je určený pre krepovité poškodené vlasy, aby vám pomohol ich opraviť a hydratovať, prameň po prameni. Pokračujte v čítaní, aby sa dozvedeli viac o tom, ako dokáže tento šampón obnoviť silu a dobrý vzhľad vašich vlasov z jedného dňa na druhý.

NANOIL Micellar Keratin Shampoo: Ako v skutočnosti funguje?

Kľúčovou úlohou tohto šampónu je opraviť poškodené, suché vlasy bez života. Viditeľne zlepšuje jemné pramene vlasov, ktoré sú bez objemu. Navyše, NANOIL keratínový šampón chráni vlasy pred poškodením, dodáva im krásny vzhľad a zanecháva ich neuveriteľne lesklé. Je dokázané, že jeho unikátne zloženie je bohatým zdrojom proteínov, vzácnych mastných kyselín miciel, ktoré vám pomôžu získať naspäť plné a zdravé vlasy. NANOIL keratínový šampón:

  • opravuje krepovité a poškodené vlasy.
  • dodáva vysušeným vlasom vodu.
  • čistí pokožku hlavy efektívne a jemne.

NANOIL Micellar Keratin Shampoo: Pre aký typ vlasov je určený?

Tento micelárny šampón ošetruje a čistí vlasy, úplne neinvazívne a neuveriteľne efektívne. To znamená, že je vhodný pre citlivé, jemné a delikátne vlasy a taktiež pre pokožku hlavy náchylnú na podráždenie. Tento šampón môžete používať aj na mastné a extrémne poškodené vlasy, ktoré potrebujú obrovskú dávku hydratácie.

NANOIL Micellar Keratin Shampoo sa hodí perfektne aj pre dehydratované a vysušené, normálne a slabé vlasy. Už po prvom použití dosiahnete efekt hĺbkovo vyčistenej pokožky hlavy a vlasov. Ďalšou skvelou výhodou tohto prípravku, ktorú sa oplatí spomenúť je to, že odstraňuje nánosy prípravkov. Ak chcete vysušeným vlasom dodať dostatok hydratácie, tak pre NANOIL micelárny šampón musíte nájsť miesto vo vašej kúpeľni!

šampón s keratínom Nanoil

NANOIL Micellar Keratin Shampoo: Aké sú kľúčové ingrediencie?

  • micely – hĺbkovo čistia vlasy a pokožku hlavy. Odstraňujú nečistoty a nánosy produktov, ktoré sa zvyknú hromadiť na vlasoch. Navyše tento micelárny šampón má vyrovnané pH, to znamená, že nenarušuje pokožku hlavy.
  • tekutý keratín – preniká celým prierezom vlasu a dostáva sa až do jeho najvnútornejších štruktúr, aby dal do poriadku a opravil jeho poškodenie. Taktiež zvyšuje lesk vlasov a zlepšuje ich vzhľad tým, že im dodáva objem. Pramene vlasov sú ihneď hladké.
  • ricínový olej – najkvalitnejší olej na ošetrenie vlasov. Vlasy nielenže posilňuje, ale je aj antiseptický. Vďaka ricínovému oleju je pokožka hlavy hĺbkovo vyživená a dobre hydratovaná. Taktiež je tento olej známy ako prevencia vysušených vlasov a seborey.

NANOIL Micellar Keratin Shampoo: Návod na použitie

Tento šampón môžete používať tak často, ako chcete. Ak máte napríklad mastné vlasy môžete NANOIL šampón používať každý deň bez rizika podráždenia pokožky hlavy. NANOIL šampón zanecháva vlasy perfektne čisté vďaka vzácnym micelárnym molekulám. V dôsledku toho sú vlasy hladšie, príjemné na dotyk a plné zdravého lesku. Keratín má schopnosť vyplniť medzery, ktoré sa objavili na povrchu vlasu a počas umývania ich prebudovať. 

Tento šampón dlho vydrží a dobre pení. Ak ho chcete používať, vytlačte si kúsok šampónu do dlane ruky a rovnomerne ho rozotrite na mokré vlasy. Premasírujte pokožku hlavy, penu opláchnite. V prípade, že to vlasy potrebujú, celú procedúru zopakujte ešte raz.

NANOIL Micellar Keratin Shampoo: Zvýšte účinky!

Ak máte extrémne poškodené vlasy a chcete extra podporu a posilnenie, môžete vyskúšať celú líniu NANOIL vlasovej starostlivosti s keratínom. Nájdete tam masku na vlasy a dvojfázový kondicionér v spreji. Uvidíte, že vaše vlasy môžu získať späť stratenú vitalitu a úžasný vzhľad! Postarajte sa o svoje vlasy doma a zároveň dosiahnite efekt ako zo salóna – NANOIL vám ponúka profesionálne riešenia na domáce použitie. Objavte ich sami a navštívte stránku nanoil.sk!