Tónovaná Nanobrow Shape Mascara. Dôverujte úžasným výsledkom!

nanobrow shape mascara

á Nanobrow Shape Mascara. Dôverujte úžasným výsledkom!

Nanobrow Shape Mascara je skvelým produktom na make-up obočia, ktorý zakamufluje medzery v obočí a dodá mu nádhernú, prirodzenú farbu. Ponúka 24 hodín upravené chĺpky!

Ako funguje Nanobrow Shape Mascara?

  • vyplní obočie neuveriteľne sýtou farbou,
  • zamaskuje medzery medzi chĺpkami obočia,
  • zafixuje chĺpky na 24 hodín,
  • vizuálne zahustí a vyplní obočie,
  • má ľahkú textúru s prídavkom kremíka.

Ak máte tenké, riedke a takmer neviditeľné obočie, tak sa rozhodnite pre Nanobrow Shape Mascara! Je to unikátny kozmetický produkt, ktorý je určený na styling a vašim chĺpkom dodáva nádhernú, prirodzenú farbu a lesk. Funguje dobre v prípade, že máte husté, neposlušné a tiež aj tenké a miestami povypadávané obočie. Určite sa do nej zamilujete už na prvé použitie!

Nanobrow Shape Mascara je dostupná v troch farbách, takže budete mať super jednoduché vybrať si tú správnu. Dodá vám účinky ideálne vytvarovaného obočia plného dimenzie, ktoré takto vydrží celý deň. Nezabudnite, že obočie je rámom vašich očí, tak by malo vyzerať vždy bezchybne!

Nanobrow Shape Mascara

Maskara je dostupná v troch farbách:

Najlepšia Shape Mascara od Nanobrow

Vynikajúce, prirodzené odtiene maskary vám zafixujú obočie na mieste na 24 hodín, pričom bude stále vyzerať úchvatne. Vysoký komfort pri používaní dosiahnete vďaka jemnej, príjemnej receptúre a pohodlnej, ergonomickej kefke.

Dosiahnuť perfektné výsledky dokáže vďaka obsahu kremíka, ktorý sa používa na oslabené a vypadávajúce chĺpky. Je známy svojimi prospešnými účinkami – posilňuje vlasy, zvyšuje ich elasticitu, aby boli silné, husté a plné prirodzeného lesku. Kremík zabraňuje vypadávaniu chĺpkov, urýchľuje ich rast a obnovuje vlasové korienky.

Verte úžasným výsledkom Nanobrow Shape Mascara

Vizuálne hustejšie, plné a precízne vytvarované obočie počas celej doby? Tisíckrát áno! Môžete mať trojrozmerné, nadýchané chĺpky, ktoré sa jednoducho upravujú. Vyformujte si ich presne tak, ako to milujete!

Nanobrow Shape Mascara vydrží 24 hodín, takže sa nemusíte pozerať každých 5 minút do zrkadla, aby ste si skontrolovali, či netreba náhodou upraviť obočie. Produkt je ideálny na styling nielen tenkého, ale aj hustého a neposlušného obočia. Ochráni chĺpky pred vypadávaním a poškodením na 24 hodín!

Nanobrow Shape Mascara s vynikajúcimi recenziami

Nanobrow Shape Mascara je extrémne populárna – na internete má množstvo pozitívnych recenzií a boduje aj medzi svojou konkurenciou. Oceňujú ju kvôli jej príjemnej konzistencii, ergonomickej kefke a neuveriteľným účinkom. Nanobrow Shape Mascara zahusťuje a dodáva chĺpkom tmavšiu, prirodzenú farbu.

Hebké, lesklé a vzdušné chĺpky – to získate používaním Nanobrow Shape Mascara. Saténová, ľahká konzistencia obalí každý chĺpok bez toho, aby zanechala akékoľvek hrudky. Každý chĺpok prečešete niekoľkými ťahmi a obočie bude vyzerať každý deň úžasne!

nanobrow shape mascara

Ako používať Nanobrow Shape Mascara?

Make-up obočia vám nemusí zabrať veľa času. Nanobrow Shape Mascara je najlepším produktom pre zaneprázdnených ľudí, ktorí chcú zlepšiť vzhľad svojho obočia. 

Krok 1. Odskrutkujte fľašku Nanobrow Shape Mascara a kefkou prečešte chĺpky. Začnite od vnútorného kútika obočia.

Krok 2. Prečešte chĺpky smerom nahor a postupne ich vypĺňajte farbou.

Krok 3. Naneste viac produktu na vonkajšiu časť obočia, aby ste vytvorili prirodzený efekt.

Krok 4. Po tom, ako maskara uschne, môžete naniesť viac vrstiev, aby ste obočiu dodali objem. Závisí to od vášho štýlu.

Celý deň sa budete môcť tešiť z elegantného obočia plného dodatočného objemu! Vyskúšajte aj iné produkty na make-up obočia od Nanobrow a striedajte tie, ktoré radi používate. Odporúčame objednať už dnes!