Je čas na zmenu vo vašej rutine starostlivosti o pleť. Objavte hydratačný krém Ghasel Maltese Honey Face Moisturiser!

hydratačný krém na tvár

Ak je vaša pokožka suchá a máte na nej škvrny, nastal čas aby ste zmenili vašu rutinu starostlivosti o pleť.

Mnoho ľudí zápasí s matnou a suchou pokožkou a inými kožnými problémami. Nesprávna starostlivosť o pleť môže zhoršiť nedokonalosti pokožky. Mnoho ľudí si teraz kvôli zvýšenej environmentálnej uvedomelosti vyberá prírodnú kozmetiku, ktorá sa ukázala ako najefektívnejšia.

Maltská značka Ghasel ponúka niečo mimoriadne na fádnu pleť: Maltese Honey Face Moisturiser. Je to denný a nočný hydratačný krém, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám. Tento intenzívny hydratačný krém je ideálny na všetky typy pleti: aknóznu, normálnu, zmiešanú a dokonca aj na začervenanú pleť. Neupcháva póry, čo umožňuje vašej pokožke voľne dýchať.

Najlepší hydratačný krém Maltese Ghasel Moisturiser

Ako si vybrať účinný produkt na starostlivosť o pleť? Všimnite si, či neobsahuje silikóny, GMO, syntetické farbivá a iné nepotrebné zložky. Hydratačný krém od Ghaselu neobsahuje žiadne zložky, ktoré by mohli byť škodlivé. Poskytuje prirodzenú ochranu a bezpečnosť.

Hľadáte dobrý hydratačný krém? Už nehľadajte ďalej! Je tu Ghasel Maltese Honey Face Moisturiser! Tento luxusný kozmetický výrobok je navrhnutý tak, aby sa skvele postaral o vašu pokožku. Je vyrobený iba z ingrediencií bezpečných pre vás a životné prostredie.

Maltese Honey Face Moisturiser

Obsahuje najsladší med na svete, priamo z Malty, ktorý pokožke dáva správnu úroveň hydratácie a výborne ju ochráni pred voľnými radikálmi. Vitamíny a minerály znižujú začervenanie, podráždenie a bojujú proti kožným problémom.

Ricínový olej, ktorý sa už roky používa na liečbu problémovej pokožky, zohráva dôležitú úlohu pri jej regenerácii. Ricínový olej v kombinácii s antioxidačnými vitamínmi B6 a E a výťažkami zo zeleného čaju a šalvie robí z krému od Ghaselu prípravok najvyššej kvality. Zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, odstraňuje vrásky a zabraňuje vzniku nových.

Rastlinné extrakty regulujú mazové žľazy a predchádzajú tak vzniku nepeknej lesklej pleti. Tónujú a čistia pleť a zabraňujú vzniku nedostatkov. Obsahuje tiež kofeín, ktorý dodáva pokožke energiu, ktorá bude potom vyzerať sviežo a zdravo po celý deň.

hydratačný krém na tvár

Upokojenie pre všetky typy pleti – Ghasel

Po použití tohto vzácneho, zlatistého hydratačného krému s medom a inými cennými aktívnymi zložkami sa budete cítiť nebesky. Upokojujúci med uvoľní nielen telo, ale aj dušu. Príjemná vôňa zvýši vašu hladinu energie a tiež dodá pokožke vlhkosť na celý deň.

Pravidelné používanie hydratačného krému od Ghasel posilňuje obranyschopnosť kože. Už po niekoľkých použitiach bude vaša pokožka odolná voči škodlivým faktorom životného prostredia, ako je smog, extrémne teploty, toxíny a UV žiarenie.

Je čas na zmenu vo vašej rutine starostlivosti o pleť. Vylepšite ju s jedinečným hydratačným krémom na tvár Maltese Honey Face Moisturiser!