Lashcode je intenzívne čierna riasenka; nielen vo vnútri, ale aj na vonkajšej strane; dodatočná starostlivosť o riasy. Luxusná maskara, ktorá skrýva zamatovú formu so sivou temnotou pre dosiahnutie účinku expresívneho make-upu a hĺbky vzhľadu.

Nanášanie na riasy je ľahším a efektívnejším spôsobom vďaka unikátnej formulácií maskary a revolučnému štetcu, robiac dennú aplikáciou make-upu radosťou. Lashcode je nová metóda úpravy rias pre ženský a inteligentnejší make-up & vybraná make-up umelcami, k dispozícii pre každého.

REVOLÚCIA V MAKE-UPE

Pri každom prechode kefky, hodvábne častice riasenky pokrývajú riasy necitlivou vrstvou, ktorá nie nadmerne zaťažuje riasy a dodáva starostlivosť a skrášľuje. Len jedna aplikácia stačí na to, aby načrtli oči intenzívnou čiernou farbou, rozšírila a zahustila riasy. Lashcode je riasenka, ktorá definuje pohľad nanášaním na tie najmenšie riasy. Kozmetický výrobok tiež opticky zahusťuje riasy na ich korene a zakrúcuje ich obdaruje oči dokonalým tvarom. Jedinečná kefa ideálne oddeľuje riasy bez toho, aby ich zlepovala a výsledkom je veľmi prirodzený a expresívny make-up. Lashcode predlžuje životnosť make-upu na mnoho hodín bez odlupovania a zafarbenia očných viečok. Jedná sa o riasenku, ktorá tvaruje riasy tak, aby sa predĺžili, zahustili a zatočili takým spôsobom, aby priniesli krásu očí a ženský vzhľad.

Čo je zaujímavé, Lashcode plní úlohu farebnej kozmetickej a ošetrujúcej látky. Obsahuje množstvo prírodných látok, ktoré pozitívne ovplyvňujú zdravie rias. Maskara posilňuje, zvlhčuje, vyživuje a regeneruje každú riasu od koreňa až po špičku, vždy keď nosíte make-up. Vďaka tomu rastú riasy rýchlejšie, sú silnejšie a prirodzene hrubšie, vďaka tomu make-up na nich vyzerá ešte lepšie.

Napriek čiernym práškovým pigmentom a prísadám typickým pre riasenku, Lashcode obsahuje aj výťažky z pšenice a sójových bôbov, ako aj výťažok z koreňa Scutellaria baicalensis, ktorý podporuje prirodzeným spôsobom rast rias. Okrem toho bola kompozícia obohatená o vitamín B5 (panthenol), vitamín E (tokoferol) a arginín.

APLIKÁTOR S VEĽKÝM A

Najlepšia maskara na trhu LashcodeJedinečná silikónová kefa navrhnutá v ideálnom tvare je druhým faktorom, ktorý umožňuje jednoduché a efektívne použitie make-upu s Lashcode. Špička špirály bez prekážok zvládke každú riasu , dokonca aj tie najmenšie umiestnené v rohoch očí. Prútik zhromažďuje presné množstvo výrobku vďaka dobre premyslenému usporiadaním štetín a drážok. Súčasne je to aplikátor v perfektnej veľkosti , ktorý bol upravený tak, aby zodpovedal každému oku a umožnil bezchybný make-up bez ohľadu na uhol, nastavenie alebo naše zručnosti. Špirála značky Lashcode oddeľuje a kefuje riasy, pokrývajúc ich intenzívnou a sametovo čiernou farbou.

Vaše riasy môžu byť tak čierne, ako nikdy predtým!

Prečítajte si viac: lashcode.sk