Nanoil maska na vlasy s riasami. Poklady nájdené v hĺbke mora

Suché vlasy? Údajne ich má 89% žien! Tohto problému sa zbavíte, keď siahnete po sile morských rias. Obnovte zdravie, lesk a neopísateľnú hebkosť vašich vlasov vďaka najvzácnejším prírodným látkam, aké v modernej kozmetológii poznáme!

Nanoil Algae Hair Mask. Riasy a ich sila v regenerácii vlasov

Naše vlasy sú každý deň vystavované strate vlhkosti. Bohužiaľ, keďže je pórovitosť vlasov vysoká a kutikula je rozštiepená, tak molekuly vody z vlasov unikajú veľmi jednoducho. V takomto prípade, doplnenie vlhkosti do vlasov je neľahkou výzvou. Tí z vás, ktorých vlasy rýchlo strácajú vitalitu a dobrý vzhľad vedia, aký je to náročný problém. Sušenie vlasov fénom a ich styling alebo len pobyt vonku, keď fúka vietor, sú faktory, ktoré vedú k vysušeniu vlasov. Našťastie, existuje spôsob, vďaka ktorému si s tým poradíte, a to je používanie hydratačnej masky s riasami. Začnite regenerovať a hydratovať svoje vlasy rýchlo a efektívne! Keď bude hladina hydratácie vo vašich vlasov adekvátna, vlasy sa stanú odolnými voči vonkajším agresorom, ktoré na nich každý deň útočia. Riasy však neponúkajú len vzácnu vodu, ale tiež aj silu minerálov a množstvo stopových prvkov, ktoré sú základom pre zdravé a silné vlasy.

Nanoil Algae Hair Mask. Pre aký typ vlasov je určená?

Nanoil maska na vlasy s riasami je určená pre vlasy, ktoré potrebujú vlhkosť a regeneráciu. Je to skvelý kozmetický produkt, ktorý je schopný zmeniť a zlepšiť vzhľad a stav suchých, nevýrazných a slabých vlasov, ktorým chýba pružnosť a energia.

Nanoil Algae Hair Mask. Aké ingrediencie obsahuje?

Táto maska je plná rozličných minerálov, ktoré pochádzajú z morského dna. Inak povedané, táto maska na vlasy od Nanoilu využíva schopnosť morských rias dodávať vlasom vlhkosť. Ďalšia obsiahnutá ingrediencia – pantenol – je známa tým, že vylepšuje vlasy a vďaka tomu budú pramene vašich vlasov oživené, hladké a lesklé. Okrem týchto dvoch látok, Nanoil Algae Hair Mask obsahuje aj glycerín, ktorý umožňuje živinám preniknúť rýchlejšie a hlbšie do vlasu. Taktiež prispieva k zvýšeniu hladiny hydratácie vo vlasov.

Nanoil Algae Hair Mask. Aké účinky môžete očakávať?

  • Obnovuje prirodzený lesk vlasov.
  • Zabezpečuje nádhernú a intenzívnu farbu, zabraňuje vyblednutiu farby.
  • Hydratuje a zabraňuje strate vody z vlasov.
  • Hĺbkovo vyživuje vďaka minerálom ukrytým v riasach.
  • Poskytuje ochranu pred poškodením.
  • Vyhladzuje vlasy bez ich zaťaženia.
  • Uľahčuje styling vlasov.

Nanoil Algae Hair Mask. Ako ju správne aplikovať?

Hoci Nanoil Algae Hair Mask ponúka profesionálne ošetrenie vlasov, je určená na domáce použitie. Aplikujte ju raz týždenne tak, že ju nanesiete na vlhké a čisté vlasy. Masku na vlasy nechajte pôsobiť na vlasoch 15 minút a potom ju opláchnite. Potom môžete pokračovať bežným stylingovým procesom, napríklad fénovaním. Nanoil maska je skvelým vlasovým prípravkom na použitie doma aj kvôli jednoduchosti použitia a rýchlemu nanášaniu.

Zaujímavé je, že môžete Nanoil Algae Hair Mask aplikovať spolu s kozmetickými olejmi. Urobíte to tak, že masku nanesiete na vlasy, ktoré sú už natreté prírodným olejom. Týmto spôsobom odstránite olej z vlasov jednoduchšie.

Nanoil Algae Hair Mask sa má používať raz týždenne, avšak, ak máte vážne poškodené vlasy, môžete ju aplikovať každé 3-4 dni, až kým nedosiahnete uspokojivé výsledky.

Nanoil Algae Hair Mask. Záverečné poznámky

Maska na vlasy s morskými riasami of Nanoilu je perfektnou profesionálnou vlasovou kúrou vytvorenou pre domáce použitie. Má príjemnú vôňu a vydrží dlho. Pozitívne účinky pravidelného používania Nanoil masky na vlasy potvrdzuje aj množstvo kladných recenzií a komentárov – je uznávaná nielen pre rýchle zlepšenie stavu vlasov, ale aj pre svoje dlhotrvajúce účinky. Vyskúšajte Nanoil Algae Hair Mask! Navštívte stránku www.nanoil.sk a dovoľte vašim vlasom, aby boli krásne!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *