Nanoil Castor Oil – horúci trend v starostlivosti o pokožku!

Ricínový olej je momentálne znova trendom! Ako k tomu došlo? Lebo je univerzálny a účinný. Blogosféra a celebrity si už zvolili svoj obľúbený kozmetický olej: je to Nanoil Castor Oil. Má tie najlepšie hodnotenia a tie najlepšie recenzie. Pozrite si, koľkými spôsobmi ho môžete používať vo svojej dennej starostlivosti o pokožku – budete šokovaní!

nanoil castor oil

NANOIL Castor Oil – celebrita medzi olejmi

Najpopulárnejší ricínový olej? Bez pochýb je to Nanoil Castor Oil. Je hitom nielen kvôli svojmu nádhernému obalu. Jednoducho je tomu tak kvôli jeho kvalite, objemu a vynikajúcim výsledkom. V krásnej fľaške sa nachádza olej s certifikátom Ecocert. Dodajme ešte, že zloženie Nanoil oleja je trochu ľahšie ako u olejov, ktoré sa predávajú v lekárňach, takže je príjemnejší pri používaní na pokožku.

Ricínový olej NANOIL – ingrediencie

Ricínový olej je zdrojom EMK (esenciálnych nenasýtených mastných kyselín) a tiež aj kyseliny ricínolejovej – ktorú nájdete len v ricínovom oleji. Ide o glycerid 18-uhlíkovej kyseliny ricínolejovej, ktorý je zodpovedný za unikátne vlastnosti tohto oleja. Obsahuje aj cenné proteíny, minerály a vitamín E. Olej má rôzne kozmetické benefity dôležité pre tvár, telo a vlasy. V jeho zložení sa nachádzajú aj glyceridy kyseliny olejovej, linolovej, palmitovej a stearovej. Všetky majú prospešný efekt na pokožku!

castor oil nanoil

Ricínový olej NANOIL – vlastnosti

Ricínový olej má antibakteriálne, protizápalové a protiplesňové účinky. Často sa používa v kozmetike ako ingrediencia proti akné. Ricínový olej je navyše nenahraditeľný pri regenerácii oslabených vlasov, obočia a nechtov, lebo ich posilňuje a podporuje ich rast.

TOP 10 NAJPOPULÁRNEJŠÍCH POUŽITÍ RICÍNOVÉHO OLEJA

  1. Ako sérum na obočie a riasy.
  2. Na posilnenie vlasov a zastavenie vypadávania vlasov.
  3. Ako sérum na zničené končeky vlasov.
  4. Na OCM metódu (olejovú čistiacu metódu).
  5. Na odstraňovanie make-upu, dokonca aj vodeodolnej kozmetiky.
  6. Ako kondicionér na poškodené, krehké nechty.
  7. Na suché kolená a lakte.
  8. Ako antiseptická kúra na nohy.
  9. Na masáž tela, ako kúra proti celulitíde.
  10. Skvelý pre mužov pri pestovaní brady.

Ricínový olej – oplatí sa ho kúpiť?

Každý, kto používal Nanoil Castor Oil musí pripustiť, že funguje dokonale. Bez ohľadu na to, či máte ťažké a nepoddajné vlasy alebo tenké, suché a zničené, prípadne farbené vlasy – tento olej má 100% účinky. Používajte ho, ak máte mastnú, normálnu alebo suchú pokožku. Je univerzálny a skvelý pre každého! Mnoho ľudí musí pripustiť, že vďaka ricínovému oleju im zmizli nedokonalosti z tváre, olej im posilnil vlasy, ktoré prestali vypadávať a riasy boli zregenerované a obočie hustejšie!

Pre viac detailov sa pozrite na oficiálnu webovú stránku výrobcu: www.nanoil.sk