Séra na mihalnice, ktoré naozaj fungujú. Pozrite si náš rebríček!

Chcete sa správne starať o svoje mihalnice? Potrebujete efektívny a profesionálny produkt, ktorý vám to uľahčí. Oplatí sa vybrať si sérum na mihalnice, ktoré dokáže robiť zázraky. Dobre vybrané sérum na riasy by malo obsahovať vzácne zložky, ktoré stimulujú rast chĺpkov, takže už po niekoľkých týždňoch budú mihalnice silnejšie a dlhšie. Okrem toho, bezpečné sérum na riasy dopĺňa výživové nedostatky, aby sa zlepšil stav mihalníc.

Ako si vybrať sérum na riasy?

Pozrite si náš výber skvelých sér na mihalnice a vyberte si to najlepšie. Spravili sme zoznam najefektívnejších a najbezpečnejších produktov, ktoré si zákazníci dychtivo kupujú. Vaše mihalnice budú dlhšie, hrubšie a prirodzene lesklé a navyše budú ochránené pred vypadávaním a škodlivými vplyvmi.

Produkt, ktorý si zvolíte používajte pravidelne a prvé výsledky si všimnete rýchlejšie, ako očakávate. Zvodné riasy máte na dosah ruky! Aby ste mali krásne definovaný pohľad, používajte sérum na riasy každý večer po dôkladnom odstránení make-upu.

Čo poškodzuje riasy?

Mihalnice sú veľmi krehké a jemné a treba sa o ne riadne starať. Sérum na mihalnice je prvý krok. Poskytne im všetky potrebné látky na správne fungovanie. Dobre vybrané sérum dokáže urobiť zázraky! Treba ich tiež ochrániť pred všetkým, čo by mohlo riasy poškodiť.

Čo poškodzuje mihalnice?

Patria sem:

 • používanie falošných mihalníc a klieštikov na natáčanie mihalníc,
 • používanie nekvalitnej špirály,
 • nevhodné výrobky na odstraňovanie make-upu,
 • zlá strava s nízkym obsahom vitamínov, minerálov alebo mastných kyselín,
 • užívanie niektorých liekov,
 • zle vybrané sérum na riasy.

TOP 5 SÉR NA MIHALNICE, KTORÉ BY STE SI MALI ZOHNAŤ

Nanolash Eyelash Serum

 • Veľkosť: 3 ml
 • Cena: veľmi priaznivá vzhľadom na kvalitu
 • Recenzie: má skvelé online hodnotenia a recenzie; chvália ho kvôli skvelému prírodnému zloženiu a výkonu
 • Kde ho kúpiť: www.nanolash.sk a v online a bežných drogériách

Jedno z najlepších sér na mihalnice. Má bezpečné zloženie, vhodné pre všetkých, ktorí si chcú rýchlo vylepšiť vzhľad. Už po 30 dňoch ošetrenia sú riasy až o 50% dlhšie a hustejšie. Prvé výsledky si môžete všimnúť už po desiatich dňoch. Prírodné a bezpečné zloženie dokonale ošetruje riasy od korienkov až po končeky. Deň po dni sú mihalnice plnšie a tmavšie. Vďaka presnej kefke je použitie tohto produktu jednoduché a príjemné. Po dôkladnom odstránení make-upu z tváre a očí si malé množstvo prípravku naneste na líniu mihalníc na hornom viečku. Presne tak, ako keď používate očnú linku. Zložky séra na riasy sa rýchlo aktivujú a pôsobia zvnútra. Chránia pred škodlivými vplyvmi, lámaním, krehnutím a vypadávaním rias. Spoľahlivé a neprekonateľne účinné sérum na riasy Nanolash Eyelash Serum je obľúbeným produktom žien po celom svete!

Lashcode Eyelash Serum

 • Veľkosť: 5 ml
 • Cena: vzhľadom na vynikajúce účinky je cenovo dostupné
 • Recenzie: spotrebitelia ho oceňujú pre veľmi kvalitné zloženie a rýchle výsledky
 • Kde ho kúpiť: k dispozícii online www.lashcode.sk aj v kamenných obchodoch

Ďalšie sérum na riasy, ktoré si ženy horlivo nakupujú. Budete mať objemné a dlhé mihalnice, ktoré vás oslnia. Dokonale vybrané zložky zaisťujú hĺbkovú hydratáciu, výživu a regeneráciu aj tých najslabších a najkrehkejších rias. S Lashcode Eyelash Serum uvidíte prvé výsledky už po dvoch týždňoch používania. Inovatívne zloženie obsahuje extrakt zo sójových a pšeničných klíčkov, ktoré majú silné regeneračné vlastnosti. Obsahuje tiež arginín, ktorý účinne zvlhčuje mihalnice a zlepšuje prenikanie výživných látok do ich štruktúry. Ďalšou zložkou je baikalín s mnohými cennými flavonoidmi, ktoré účinkujú ako prírodný UV filter. V zložení je tiež zahrnutý komplex regeneračných peptidov. So sérom na mihalnice Lashcode sa o svoje riasy postaráte ako profesionál. Keď si zmyjete make-up, použite presný, tenký aplikátor a naneste produkt na spodok mihalníc na hornom a dolnom viečku. Nikdy to nebolo také ľahké!

★ RapidLash Eyelash Enhancing Serum ★

 • Veľkosť: 3 ml
 • Cena: za túto cenu si môžete kúpiť aj efektívnejší produkt
 • Recenzie: sérum pre nenáročných; ľahko nanáša a má regeneračné vlastnosti
 • Kde ho kúpiť: nájdete ho online aj v kamenných obchodoch

Toto sérum na riasy stimuluje prirodzený rast mihalníc. Chráni ich pred poškodením. Mihalnice budú silnejšie a flexibilnejšie. Niet divu, že toto sérum na riasy je uznávané na celom svete. Bezpečnosť tohto produktu potvrdzujú mnohé oftalmologické a dermatologické výskumy a spotrebiteľské recenzie. Už po 21 dňoch budú vaše mihalnice silnejšie, zdravšie a oveľa dlhšie. Pri pravidelnom používaní tohto produktu môžete mať mihalnice, na ktoré budete hrdá. Budú vyživené, hydratované a regenerované a môžete si vychutnať nový báječný vzhľad.

★ RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner ★

 • Veľkosť: 1 ml | 1,5 ml | 3 ml
 • Cena: vysoká, ale primeraná na jeho kvalitu
 • Recenzie: mihalnice budú dlhšie a lesklé; zákazníci sa sťažujú na cenu; musíte veľmi dlho čakať na výsledok
 • Kde ho kúpiť: nájdete ho online aj v kamenných drogériách

Sérum na riasy vyvinuté oftalmológom. To zaisťuje vysokú kvalitu a je bezpečné pre všetky ženy. Vaše mihalnice sú krátke, krehké a potrebujete rýchlu zmenu? S týmto produktom sa s týmito problémami ľahko popasujete a vaše mihalnice budú lesklejšie. Zdokonalené zloženie s biotínom, peptidmi, nano-peptidmi a sabalom zabraňuje vypadávaniu vlasov, intenzívne hydratuje mihalnice a vyhladzuje ich štruktúru. Navyše má protizápalové a upokojujúce vlastnosti. Sérum RevitaLash je prvým krokom k zdravým a silným riasam.

★ Xlash Eyelash Serum Conditioner ★

 • Veľkosť: 3 ml
 • Cena: s ohľadom na kvalitu je priemerná
 • Recenzie: používatelia súhlasia s tým, že riasy narastú dlhé; výrobok má nepohodlný aplikátor, ktorý naberá príliš veľa séra
 • Kde ho kúpiť: nájdete ho online aj v kamenných obchodoch

Tento kondicionér na rast mihalníc vytvorili lekári a kozmetičky. Je to prirodzená alternatíva k predlžovaniu rias. Po 3-4 týždňoch každodenného používania si všimnete, že vaše mihalnice sú silnejšie, hrubšie a lesklejšie. Odporúčaná doba ošetrenia je 12-16 týždňov, ale výsledok stojí za to. Toto sérum na riasy obsahuje vzácne zložky: Výťažok z farbovníka obyčajného, po ktorom budú mihalnice tmavšie, hustejšie a dlhšie. Výťažok z tuje orientálnej, ktorý podporuje rast mihalníc a výťažok z černuchy siatej na zahusťovanie a predlžovanie.

Použite sérum na krásne mihalnice!

Najkrajšie mihalnice sú zdravé mihalnice. Preto sa nikdy neprestaňte o riasy starať. Vyberte si účinné sérum na riasy, ktoré naozaj funguje! Používajte sérum na rast mihalníc každý deň, až kým nedosiahnete požadované výsledky. Potom ho pravidelne používajte, aby ste výsledky posilnili.

Bezpečné sérum na riasy sa postará o dlhšie, hrubšie a odolnejšie riasy. Produkty na starostlivosť o riasy sa odporúčajú pre všetkých, ktorí majú citlivú oblasť očí a pre tých, ktorí si predĺženie v kozmetickom salóne nemôžu dovoliť. Ak budete sérum pravidelne používať, aktívne zložky posilnia vlasové folikuly a preto budú riasy silnejšie a viditeľne dlhšie. Nemusíte si vôbec kupovať drahé špirály alebo používať falošné mihalnice!