Ako sa zbaviť kruhov pod očami? Sheer Eye Zone korektor od Shiseido.

SshiseidoVačky a tmavé kruhy pod očami sú nočnou morou každej ženy. Najhoršie je to keď ráno vstaneme a pozrieme sa na seba v zrkadle. Alebo tiež po dlhom dni v práci. Čo sa s tým dá robiť? Nie, nie je dôvod na paniku. Skúste kruhy po očami zamaskovať, použite Sheer Eye Zone korektor od Shiseido. .

Opuchy a tmavé kruhy pod očami – prečo sa tvoria?Shiseido1

Najpravdepodobnejšou príčinou tzv. vačkov pod očami a tmavých kruhov je únava a nedostatočná kvalita spánku. Ak sa v noci budíte a ráno vstávate s pocitom, že by ste ešte chceli spať, takmer isto to o vás prezradia oči. Ba čo viac, vačky a tmavé kruhy môžu byť aj dôsledkom starnutia pleti. Pleť na tvári sa vekom stáva tenkou, kapiláry a drobné cievky sú viac viditeľné a kolagén a elastín sa stráca. Ďalším z dôvodov, prečo sa tvoria pod očami vačky a tmavé kruhy môže byť vystavenie pleti slnečným lúčom, či žiareniu z obrazovky počítača, práca pri umelom osvetlení, cigaretový dym a konzumácia alkoholu. Okrem toho sú tu tiež dôvody ako užívanie liekov, málo vitamínov a stopových prvkov, či alergie, pri ktorých môže opuchnúť aj celá tvár.

Sheer Eye Zone korektor od Shiseido – popis a spôsob aplikácie

Sshiseido1

Korektor od Shiseido je určený práve na oblasť pod očami a je balený ako hrubá fixka na tabuľu. Takýto aplikátor je sám o sebe dostatočne veľký, aby zakryl kruhy po očami jedným šmahom. Môžete si vybrať zo šiestich odtieňov: 101 Very Light, 102 Light, 103 Natural, 104 Natural Ochre, 105 Beige a 106 Warm Beige. Okrem toho, Sheer Eye Zone korektor dokáže prekryť aj všetky iné nedostatky pleti, zjednocuje farbu pleti a dáva jej prirodzený vzhľad. Rozjasňuje vašu tvár a oči opticky zväčšuje a rozširuje. Výrobok má objem 3,8 ml. Perfektne sa dopĺňa s inými výrobkami od Shiseido, konkrétne s Sheer and Perfect Foundation alebo Refining Makeup Primer. Na ich aplikáciu budete potrebovať primerane veľké kefky na make-up.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *