Spevňujúca masážna maska od Shiseido.

Shiseido12Shiseido – Spevňujúca masážna maska je dostupná v dvoch veľkostiach. Výrobca ponúka 50 ml a 100 ml balenie. Výrobok ľahko rozpoznáte podľa nepravidelného tvaru vrchnáku. Produkt je určený na masáž pokožky tváre. Ako sa teda aplikuje? Spevňujúca masážna maska sa má používať raz alebo dva krát do týždňa a nanáša sa po dôkladnom vyčistení pleti a pílingu. Potom sa rozotrie po tvári a pri tom je potrebné pokožku jemne masírovať končekmi prstov približne po dobu troch minút. Priu masáži vynechajte oblasť očí. Potom nechajte pleťovú masku pôsobiť ďalších šesť minút. Nakoniec masku opláchnite studenou vodou.

Spevňujúca masážna maska od Shiseido je určená pre normálnu, zmiešanú, suchí aj veľmi suchú pleť. Tento prípravok má zvlhčujúce a regeneračné účinky. Pri pravidelnom používaní sa pleť viditeľne zlepšuje, je jemná, hladká a svieža. Spevňujúca masážna maska od Shiseido obsahuje okrem iných zložiek aj kyselinu hyalurónovú. Táto ingrediencia je zodpovedná za to, že bunky pokožky prijímajú dostatok vody, odumreté bunky epidermy sa odlupujú a pleť sa omladzuje. Táto kozmetika bola otestovaná dermatológmi, preto ju bez obáv môžu používať aj ľudia s citlivou pokožkou.

Shiseido11

Prečo je pri aplikácii prípravku dôležitá masáž? Pri masáži sa naša pleť lepšie prekrvuje a kozmetika sa lepšie vstrebáva a tým sa zvyšujú jej priaznivé účinky. Ak si masáž robíme doma, neutrácame zbytočne peniaze v drahých kozmetických salónoch, a výsledok je rovnaký. Stačí si pri aplikácii Spevňujúcej masky od Shiseido systematicky masírovať pokožku na tvári.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *