Moisture Surge Overnight Maska od Clinique

Tvárová maska je doplnkom každodennej starostlivosti o pleť. Predstavte si, že ste sa rozhodli zakúpiť si celú kolekciu masiek na tvár od jedného výrobcu. Na trhu je veľa masiek, ktoré sa nepoužívajú iba raz, ale treba ich nanášať opakovane. Predávajú sa preto vo väčších baleniach a vydržia vám celé mesiace. Čo sa dá urobiť, ak máte takéto veľké balenie alebo celú kolekciu a zistili ste, že maska vám nevyhovuje? Môžete ju iba niekomu darovať. Ale aby sa vám nestalo, že kúpite nesprávny výrobok, prečítajte si naše hodnotenie nasledujúceho produktu.

Clinique2

Pleťová maska od Clinique, Moisture Surge Overnight Mask je určená pre všetky typy pleti, pre mužov aj pre ženy bez rozdielu veku. Tento výrobok by sa mal používať večer, pretože vtedy sa lepšie účinné látky vstrebávajú do pokožky a dosahujú sa lepšie výsledky. V noci má pleť čas na regeneráciu a oddych. Inými slovami, počas spánku sa bunky epidermy množia a regenerujú. Vďaka maske Moisture Surge Overnight od Clinique sa posilňuje ochranná lipidová bariéra na pokožke (dokáže sa aj opraviť, ak bola počas dňa narušená napríklad agresívnymi kozmetickými prípravkami, alebo invazívnymi procedúrami). Môžeme ešte dodať, že pleťová maska dodá vašej tvári žiarivý výraz, vyhladí pleť a zjemní pigmentové škvrny.

Maska Moisture Surge Overnight od Clinique by sa mala aplikovať podľa potreby, môže to byť aj každý deň. Natrite si na tvár tenkú vrstvu, ale nezmývajte ju, maska by sa mala na tvári ponechať po celú noc. Iba ráno si kozmetickým tampónom utrite zvyšky.

Moisture Surge Overnight od Clinique neobsahuje žiadne mastné zložky. Ale bohužiaľ v nej ešte stále nájdeme parabény, alkohol a PEG. Tieto ingrediencie by tam nemuseli byť, lebo je u nich riziko podráždenia či alergickej reakcie. Okrem toho môžu upchávať póry na pokožke, čo teda nie je veľmi pozitívne hodnotenie pre pleťovú masku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *