Nanobrow – sérum na obočie, do ktorého sa zamilovali ženy po celom svete

Obľúbenosť produktu vám napovie, či je produkt dobrý alebo nie. Ak sa dané sérum na obočie, napríklad Nanobrow, dobre predáva, je to pre vás znamenie, aby ste na produkt upriamili kúsok svojej pozornosti. Viete, prečo predstavuje Nanobrow to najlepšie ošetrenie obočia?

V súčasnej dobe je vo svete krásy úžasná definícia obočia veľmi dôležitá. Žiadaný je ako prirodzený tak aj výrazný vzhľad obočia. Naše plné, tmavé, husté obočie si zvýrazňujeme a tvarujeme či už pomocou nitiek, vosku alebo pinzety.

Aby sme však mali čo vylepšovať, potrebujeme v prvom rade kozmetiku, akou je Nanobrow. Sérum, ktoré posilňuje obočie a zároveň zvyšuje jeho objem, vám umožní bez námahy vylepšiť a definovať tvar a farbu vášho obočia.

Čo je sérum na obočie a ako funguje?

Rôzne ošetrenia zamerané na rast obočia a séra sú nesmierne populárnou záležitosťou. Sú navrhnuté tak, aby vylepšovali tenké, sotva viditeľné obočie, avšak bez toho, aby sme naň naniesli make-up – dodávajú nevyhnutné, výživné a hydratačné látky priamo do vlasových cibuliek, z ktorých sa rodí nové obočie. Pokiaľ je cibuľka zdravá a silná, aj obočie je vitálne, pružné a lesklé. Toto je tajomstvo účinku Nanobrow.

Fungujú všetky séra na obočie rovnakým spôsobom?

Bohužiaľ, niektoré produkty sú dobré, zatiaľ čo iné nie. Všetko závisí od zloženia prísad, kvality aplikátora a receptúry. Pred vybratím produktu by ste mali zvážiť všetky tieto aspekty.

Nanobrow je bezpochyby najlepším sérom na obočie. Chceli by ste vedieť, čo v sebe ukrýva a prečo stojí za to ho mať?

Nanobrow – najlepšie zloženie prísad

V praktickej a oku lahodiacej fľaštičke tohto produktu sa nachádza niečo, čo ulahodí každému obočiu. Nanobrow obsahuje tie najkvalitnejšie zložky na úpravu a opravu obočia, ktoré boli nakombinované tak, aby sa vzájomne dopĺňali a podporovali prirodzený rast obočia. Neobsahuje škodlivé parabény, umelé arómy, farbivá ani potenciálne alergény. Namiesto toho, získate v tomto produkte výťažky, akým je výťažok zo Šišiaka bajkalského, výťažky zo sójových a pšeničných klíčkov, ako aj prírodné hydratačné, opravné a revitalizačné látky, napr. arginín, panthenol a gylcerín. Pokiaľ ide o podporu rastu, sérum obsahuje niekoľko látok, ktoré sa navzájom dopĺňajú.

Nanobrow – hĺkové, účinné pôsobenie

Zložky séra Nanobrow boli starostlivo vyberané a sú zodpovedné za všetky výhody, ktoré ošetrenie Nanobrow poskytuje. Medzi výhody patrí vyživenie obočia, hydratácia či oprava, čoho výsledkom je hustejšie, dlhšie a plnšie vyzerajúce obočie. Oblúky vášho obočia sú definované, nakoľko obočie prestáva vypadávať a na miestach, ktoré boli predtým prázdne, začínajú vyrastať nové zdravé chĺpky. Prvé účinky používania Nanobrowu sa dajú pozorovať už po 2-3 týždňoch od prvej aplikácie!

Nanobrow – jednoduchá aplikácia

Sérum by nemalo žiadny efekt, keby to nebolo pre jeho ľahkú a pohodlnú aplikáciu. Niektoré séra na obočie majú príliš malé a tenké kefky, alebo naopak príliš veľké aplikátory, ktoré sa len ťažko používajú. V prípade Nanobrowu to tak nie je. Jedná sa o sérum s malým, pohodlným a mäkkým aplikátorom, ktorý na jedno použitie naberie ideálne množstvo produktu a umožní vám tak ľahkú aplikáciu séra pozdĺž celého obočia. Celý úkon, okrem odstránenia make-upu, trvá nanajvýš dve až tri minúty.

Nanobrow – konkurencieschopná cna

Všetky výhody, ktoré toto sérum ponúka, získate za skutočne prijateľnú cenu. Koľko stojí Nanobrow? Aktuálny cenník je k dispozícii na oficiálnej webovej stránke (nanobrow.sk), na ktorej si môžete objednať originálne sérum s doručením až k vám domov. Cena nie je vysoká, najmä ak vezmeme do úvahy, že produkt funguje skutočne efektívne a prevyšuje všetky produkty svojho druhu. Rýchle výsledky, viacúčelovosť, účinnosť a šetrnosť k citlivej pokožke sú vlastnosťami, ktoré sa oplatia za akúkoľvek cenu.

20 komentárov “Nanobrow – sérum na obočie, do ktorého sa zamilovali ženy po celom svete”

 1. Cyntia

  Cena je fakt skvelá, dokonca by som povedala férová. Na trhu sú 3 kondicionéry, ktoré sú 3krát také drahé a majú ešte k tomu aj menej ml. A čo viac, je veľmi účinný, čo je myslím si to najdôležitejšie, no nie?

  Odpovedať
 2. Mona

  ingrediencie vyzerajú sľubne, rovnako ako aj účinky 🙂 Myslím, že už čoskoro skončí v mojej kozmetickej taštičke 🙂

  Odpovedať
 3. Tamara K.

  Je skutočne jemný k citlivej pokožke. Ja osobne mám obrovký problém s väčšinou kozmetických prípravkov, pretože mi vyvolávajú alergickú reakciu. Nanobrow je pre mňa dokonalý, nakoľko obsahuje čisto prírodné ingrediencie a žiadna z nich moju pokožku nijako nedráždi.

  Odpovedať
 4. Adela

  už sa neviem dočkať, ako bude sérum fungovať na mojom obočí

  Odpovedať
 5. Melánia

  Nepovedala by som, že je cena dostupná. Je to naozaj dosť veľa peňazí za jedno sérum…

  Odpovedať
 6. Dievča

  Po 3 týždňoch mi obočie narástlo a okrem toho vyzerá oveľa krajšie a zdravšie. Super produkt!

  Odpovedať
 7. Romana

  mala som predtým revitabrow, ale nebola som s ním veľmi spokojná

  Odpovedať
  • Valéria

   Romana, vyskúšaj Nanobrow. Je oooooveľa lepší!

   Odpovedať
 8. Olga

  toto sérum ma celkom zaujalo

  Odpovedať
 9. Slečna Hana

  Začala som ho používať pred 2 mesiacmi. Pvé 3 týždne, nič. Potom sa odrazu začali diať zázraky. Moje obočie bolo tmavšie, hustejšie, plnšie a už somsi naň viac nepotrebovala dávať pomádu. Ešte stále používam Nanobrow z času na čas, aby som si udržala dosiahnuté výsledky.

  Odpovedať
 10. Natália Fabian

  Nanobrow dokáže obočie tak krásne zahustiť. Popravde, na účinky som si musela počkať vyše mesiaca, ale aby som bola fér, moje obočie bolo v dezolátnom stave. Vypadávalo, bolo oslabené, riedke a svetlé, a to najmä po lete, nakoľko slnko mu dalo vždy dosť zabrať.

  Odpovedať
 11. Nora23

  Mám citlivú pokožku, ale tento kondicionér nespôsobuje žiadne podráždenie a funguje naozaj rýchlo 🙂

  Odpovedať
 12. Marianna

  Môžem na 100% potvrdiť. Nanobrow je oveľa lepší, než ktorákoľvek kozmetika na obočie na svete. Skvelá vec. Nepamätám si, ako rýchlo mi dorástlo obočie späť, či to bolo v druhom, treťom, alebo štvrtom týždni, ale udialo sa to naozaj rýchlo. Potom boli účinky ešte lepšie a intenzívnejšie. Teraz mám konečne obočie, ako nikdy predtým.

  Odpovedať
 13. Marta Procházková

  Celkom súhlasím, extra rýchle účinky, rýchle doručenie a férová cena v porovaní s kvalitou.

  Odpovedať
 14. Natka

  zatiaľ som tento produkt neskúsila, ale počula som o ňom len samú chválu

  Odpovedať
 15. Nikola_B

  Mám ho a som veľmi spokojná s jeho účinkami

  Odpovedať
 16. Blanka

  a to mám akože uveriť, že mi obočie zhustne len pomocou rastlinných výťažkov? hahaha

  Odpovedať
 17. Andrea

  Každý, kto neverí, by mal ísť na oficiálnu stránku Nanobrow a pozrieť si celý zoznam inci.

  Odpovedať
 18. Leóna

  Účinok je viditeľný, bez podráždenia, super efektívny, jedinou nevýhodou je cena, ale podľa mňa za to stojí

  Odpovedať
 19. Marianna

  Súhlasím – nanobrow je 100% úspech!

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *